Küçükbakkalköy Petek temizliği

Küçükbakkalköy petek temizliği yapan tesisatçı firmamız Ataşehirde ilaçlı ve makineli petek temizleme hizmetleri vermektedir. Profesyonel petek temizliği 25 TL den başlayan ekonomik fiyatlarla İstanbul geneli hizmet sağlıyoruz.

Sökmeden Kirletmeden Detaylı Temizlik

Küçükbakkalköy petek temizliği uzmanlarımız ile sızıntıları da önleyebileceğimizi biliyor musunuz? Sızıntı yapan petekler ılık veya sıcak oluşundan dolayı ve damla damla akmalarından ötürü maalesef nem oranını evde artırabilir. Aslında sadece koklayarak bile değişimleri anlayabilirsiniz. Fakat tam olarak nereden sorunun kaynaklandığını anlamak uzmanlık işidir. Küçükbakkalköy petek temizleme ile evinizdeki rutubet artışını, duvarlarınızdaki nemlenme ve bazı bölgelerde kabarma, duvar renklerinin dökülmesi, sıvaların yerlerinden çıkması şeklindeki oluşumlara karşı destek olabiliriz. Elbette bu belirtiler biraz da peteklerdeki tesisat kaçaklarını andırmaktadır. Eski tip petekleri kaynak yapmadan önce ip conta ile etraflarından sarma işlemi gerçekleşirdi. Bunları zamanla kompası, suyun oradan sızması ihtimali olabilir. Bazen ise özellikle uzun süre boyunca kullanılan ve nadiren temizlenen veyahut iç temizliği en ufak bir şekilde yapılmayan tesisatların şu andaki son kullanıcısı siz olabilirsiniz. Kireç, pas gibi maddeler elbette petek içlerinde bulunur ve tesisat erimesi yani zayıflaması dediğimiz korozyon sürecini eğer başlatırlarsa sıcak suyun akması ile hem kombi basıncı düşecek hem de su azaldığı için maalesef tesisat iyi ısınamayacaktır. En bilindik hata yeniden su eklemesi yapmak ve yeniden kombi basıncını düşmesidir. Biz hem madde temizliği yapıyoruz hem de sızdıran kısımları kapatacak şekilde kimyasallar ile eyleme geçebilir, onların noktasal olarak yerlerini bulabiliriz.

Küçükbakkalköy petek temizliği sizlere yüksek rakamlar önermez ve ne kadar ücret karşılığında işlem yapılacağını telefon ile görüşmemizde bile öğrenebilirsiniz.

Bilgi için TIKLA ARA Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55