salacak petek temizliği

Salacak petek temizliği tesisatçı firmamız kış günlerinde peteğe ihtiyaç duyulan zamanda peteğin içerisinde biriken yabancı atıklar yüzünden ısınmayan peteği kombi petek bakımı hizmeti vererek temizlemektedir. Evlerde bulunan peteklerin zamanla eskimesi , çok kullanılması veya sudan dolayı kaynaklanan sorunlardan ısıtmama sorunu ile karşılaşmamıza neden olabilir. Isıtmama sorunu olan peteklerde yapılması gereken içerisinde hava olup olmadığıdır. Peteğin içerisinde hava varsa hava boşaltılmalıdır. Hava boşaldıktan sonra hala bir sorun ile karşılaşıyorsanız peteğin içerisinde kire , tortu , pas ve çamur birikmiş demektir. Peteğin içerisinde biriken bu yabancı cisimler peteklerin yeterince ısı vermemesine sebep olur. Böyle bir sorunla karşılaştığınız zaman petek temizleme firmaları ile konuşup yardım alabilirsiniz.

Salacak Makineli Petek Temizleme

Üsküdar Salacak petek temizliği yapan firmamız petekleri petek temizleme makineleri ile temizleriz. Petek temizleme makineleri kombiye ve peteklere zarar vermemektedir. Biz bu makineleri kullanarak sorunu tamamen ortadan kaldırmaya odaklanmaktayız. Bu makineler hiçbir yere zarar vermeden kullanılır. Herhangi bir peteğe veya kombi tesisatına bağlanan temizleme makinesinin haznesine bir miktar su konulur sonra suyun peteklere dağıtılması sağlanır. Bu temizleme makineleri suyu peteklerin içerisinde çalkalayarak devir daim ile kirlerden arınmasını sağlar. Bu işlemlerden sonra petek temizleme cihazına kimyasal ilaç konulur ve peteklere dağıtılır. Petekler tek tek açılarak  temizleme makinesi ile çalkalama yapılır. Bu işlemlerden sonra ise kombiden peteklere su verilerek ısı sorununun ortadan kalkıp kalkmadığını kontrol ederiz.

Salacak petek temizliği işi yapan firmalar tahmini iş süresi olarak 2 – 3 saatlik bir süre zarfında işlerini tamamlarlar. 2 – 3 saatlik bir süre içerisinde peteklerin ısıtmama sorununu ortadan kaldırabiliriz. Petek temizleme işlemlerimizde garantili olarak çalışmaktayız. Tekrar bir ısıtmama sorunu ile karşılaşmanız dahilinde 1 yıl boyunca ücretsiz olarak ev ve iş yerlerine hizmet vermekteyiz.

Bilgi için TIKLA ARA Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55