bahçeşehir petek temizliği

Bahçeşehir petek temizliği firması olarak petek tesisatında biriken yabancı maddeleri temizlemek için kombi petek bakımı hizmeti vermekteyiz. Robot cihaz ile petek tesisatındaki tıkanmaları açabilecek sistemler kullanmaktayız. Kalorifer sıcaklığının düşmesinin nedeni sıcak suyun akışının kesilmesidir. Petek tesisatında bir parmak boyutu kadar kireç, tortu birikirse oranın soğuma yapacağı kesin gibi bir şeydir. Zamanla bu maddeler büyür ve kombinin sıcaklığı arttırıldığı halde bile kalorifer suları ısınmaz aynı derecede kalır. Küçük süreli bir araştırma ile hangi peteklerde yoğun atık olduğu gözlenir. O petekler için makine bağlantısı yapılırken, yeteri kadar kalorifer kirlerini sökmek için kimyasal ilaç ekleriz. Bunun en ufak zararı yoktur. O çözünmeyle birlikte tüm yabancı maddelerin yapışkanlıklarını bitirir ve bizim eklediğimiz basınçlı sular ile hemen çıkışını gerçekleştiririz.

Bahçeşehir Makineli Petek Temizleme

Bahçeşehir petek temizliği servisi olarak petek tesisatındaki kirlenmenin soğuma yapan kalorifer problemini oluşturduğunu söyleyebiliriz. O peteklerin artık kullanım dışı olduğu bir şey söz konusu değildir. Makinelerin temizlemesi ile kaloriferdeki soğumanın gitmesi, peteğin daha sıcak olması gibi işlemler yine başarılı bir şekilde olacaktır. Cihazımızı havlupana ya da kombiye bağlayarak işlemimize başlarız. Küçük miktar temiz su ile yoğunluğu hafifletilen kimyasal ilaç ile petek içine bunu hızlıca göndeririz. Petek borusunu soğutan kireç, pas gibi maddeler çözünür. Su içinde salınmaya başlaması ile biz basınçlı su aktarımı, tekrar sisteme gönderilmesi şeklinde hızlıca devir daim yaptırarak filtre kısmında tüm kirlerin durmasını sağlarız.

Bahçeşehir petek temizliği verimli bir ısınma tesisatında sorunları çözmek için sizlere hizmet vermekteyiz. Peteklerin az ısı vermesi ve soğuma yapması dahil içerdeki kirleri temizleyip hemen çoğalmasına da engel olmaktayız. İki sene iyi ısınacak petekleri elde etmeniz mümkünken bunun yanında doğal gaz kullanım miktarında tasarruf oluşturacak sonuçları getirmekteyiz.

Bilgi için TIKLA ARA Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55