güneşli petek temizliği

Güneşli petek temizliği servisi olarak son teknoloji kombi petek temizliği cihazları ile ısınmayan kaloriferlere profesyonelce müdahale etmekteyiz. Her türlü konutta bulunan ısınma tesisatlarının en önemli parçalarında biri olan kaloriferler sıcak suyun ulaştığı ve bu bölgeden de sıcaklığın odalara yayıldığı yerlerdir. Bundan dolayı da yaşadığınız yerde ısınma durumunun gerçekleşmesi kaloriferler üzerinden gerçekleşmektedir. Kaloriferlerdeki herhangi bir sorun doğru orantılı olarak ısınmanıza etki etmekte ve verilen sıcaklığın istenilen düzeye gelmesine engel olmaktadır. Bu yüzden radyatörlerin bakımı geciktirilmeden kesinlikle yapılmalıdır. Bu işlemlerin zamanı geldiğinde yapılması da ciddi anlamda doğal gaz tasarrufu da sağlar. Yaptığımız bu işlemler de son teknoloji makineler ile yapılmaktadır.

Güneşli Kalorifer Temizliği

Bağcılar Güneşli petek temizliği kaloriferin içerisinde bulunan su sıcaklayınca petek içerisinde var olan kireç, tortu ve diğer atıklar kalorifer borularına yapışır. Suyun kaloriferin içerisindeki devir daimi engellediğinden dolayı su petek içerisinde yeterince dolaşamaz ve ihtiyaç duyduğunu sıcaklığa sıcak su gelmediği için ulaşamazsınız. Böyle bir problem ile karşı karşıya geldiğinizde kombinizin ayarlarından ısıyı arttırsanız bile sıcaklık alamazken sadece daha fazla doğal gaz harcamış olacaksınız. Bu işlemleri için bizlerle iletişime geçtiğiniz zaman gerekli olan bütün temizleme işlemleri gerçekleştiriyoruz. Uygulanacak işlemler sayesinde kaloriferiniz kireç, pas ve çamur olmadan önceki petek ısısından daha fazla ısıya ulaşacaktır. Uzun yıllardır devam eden deneyimimiz sayesinde kaloriferleri ustaca temizlemekteyiz.

Güneşli petek temizliği yapılırken dikkat edilmelidir. Özellikle temizleme ardından petek borularına koruyucu ilaç eklenmesi çok önemlidir. Çünkü temizlik anında petek içerisinde az da olsa ister istemez bazı maddeler kalmakta olup bunlar sonraki zamanlarda yine benzer ısınma sorunlarının ortaya çıkmasına sebep olacaktır. Bu tür sorunları da bizim koruyucu ilaçlarımız önlemektedir.

Bilgi için TIKLA ARA Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55