kartal petroliş petek temizliği

Kartal Petroliş petek temizliği firması olarak peteklerin içine dolan kireç, tortu gibi maddeleri temizlemede petek temizleme makineleri kullanmaktayız. Makineli kimyasallar ile birkaç saatte, uzun süredir ısınmakta zorlanan petekleri sorunu çözmekteyiz. Mutfaktaki su ısıtıcısını düşünün. İçine birkaç litre su doldurur ve her gün kullandığımız bu cihazda bile kireç oluşumu meydana gelir. Bunu temizlemek zor değildir yalnız peteklerdeki kireci, pası temizlemek için kimyasal ilaç ile müdahale edilmesi gerekmektedir. Bunu sürekli yapmanıza da gerek yoktur. İki sene aralığında tekrar bakım yaptırmanız ile yine peteklerdeki ısıtma performansı artacaktır. Bizim tekniğimiz ise şu şekildedir. Zemin altında döşenmiş veya duvardaki petekler olsun bu sistemlere müdahil olabilecek kablo girişlerini hemen yapıyoruz. Bu kabloları genellikle havlupana bağlayıp güzel sonuçlar alıyoruz. Tortu, korozyon, kireç gibi maddelerin toz kıvamına gelmesi için çözücü kimyasallar orada bir temizleme girişiminde bulunuruz. Suyun içinde bile rahatlıkla salınabilecek bir kıvamdan bahsediyoruz ve basınçlı su ile bunu tahliye etmekteyiz.

Petroliş Petek Temizleme Firmaları

Petroliş petek temizliği petekleri sökmeden yalnızca hortum ile içteki sıvıları alıp, temizleyip, pisliklerden arındırarak işlem yapmaktayız. Zaten bunu gerçekleştirmek için çok sayıda giriş alanı vardır. Vana kısmını açar, sabitler petekteki suyun eve sıçramasını önleyerek kaba pisliği alır ve süzdürürüz. İçeride kalan diğer yapışkan türde veya farklı kireç gibi nesnelerin yumuşaması için kimyasal eklemleri ile devam ederiz. Aktarım işleminin hemen ardından yarım saat içinde sürekli suyu alır ve sisteme geri göndeririz. Aktarım işleminin hemen ardından yarım saat içinde sürekli suyu alır ve sisteme geri göndeririz. Petek temizliği işlemi uzun sürmez. Petek sayısı ve kirlenme zorluğuna göre yine 1-3 saatte bitirebiliriz. Cihaz tankında devir daim ünitesinin yanında hemen bir süzgeç sistemi ile tüm nesnelerin cihaz içinde sıkışacak düzeyde kalmasına izin veririz.

Kartal Petroliş petek temizliği bahsettiğimiz işlemleri yaptırdıktan sonra ısı tasarrufu elde edebilirsiniz. Petek zor ısınıyor gibi sorunlardan kombi ile hızlıca ısınmasını sağlarsınız. Kombi derecelerini şu andakinden daha düşük seviyelere getirseniz de petekler istediğiniz sıcaklıkları hemen alacaktır. Veyahut merkezi ısıtma sistemi kullanıyorsanız, komple apartmanda bu tür temizlikler ısıtma giderlerinde daha az ödemeler yapılmasının önünü açarsınız.

Bilgi için TIKLA ARA Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55