zühtüpaşa petek temizliği

Zühtüpaşa petek temizliği firması olarak soğuk kış günlerinde ısıtmayan petekleri petek temizleme hizmeti vererek temizliyoruz. Peteklerde soğukluk olmasını düzeltebilir. Peteklerin soğuk olmasının nedeni su akışını kesen kireç gibi maddelerdir ki kombiniz varsa filtresini de bir vakit sonra tıkayacaktır. O maddelerden kurtulmak için petek temizliği ekibimizi aramalı ve tüm petekleri kapsayacak şekilde ön yıkama, ilaçlı petek temizleme işlemi ile devir daim sırasında tüm maddelerin cihazımız içerisinde kalmasını sağlayalım. Bu temizlik sonunda petekleriniz eskisinden daha iyi ısıtarak düşük enerji harcayarak çok fazla tasarruf sağlayacaksınız.

Zühtüpaşa Kombi Bakımı

Kadıköy Zühtüpaşa petek temizliği petek kireci temizleyen firmadır. Petek temizliğinin cihazla, ilaçla yapılması gibi pek çok hizmetimiz vardır. Termal kamera tutulan peteklerdeki sıcaklıklara bakılır ve en sorunlu olanlara gerekirse kenardan bağlantısını cihazla yaparak temizleyebiliriz. Buna her zaman gerek yoktur ve tesisatın içindeki kirliliği havlupan, kombiden yapılarak ilaç ön yıkama ardından ilaç verilerek temiz duruma getirmekteyiz. Son olarak tüm maddeler toplanır ve petekteki sıcaklık eski verimli haline geri dönecektir. Bu işlemde hiçbir türlü peteklere ve kombiye zarar verilmez. Petek temizleme işleminin gecikmemesi maddi ve manevi açıdan sizin yararınıza olacaktır. Çünkü geciken petek temizliği işlemlerinde kireç ve tortu petek içerisinde daha fazla ilerleyerek belki peteklerin bir daha kullanılmamasına bile yol açabilir. Bu eski yerleşim yerlerinde yapılmayan kombi petek temizliği işleminde daha çok karşımıza çıkan bir olaydır.

Zühtüpaşa petek temizliği peteklerin soğuk olmasını çözen firmadır. Kaliteli petek temizliği için kireci, pasın ilaçla çözünmesi cihazın ürettiği basınçlı su ile alınması gerekir. Her tür petek sisteminde kullanılabilir ve soğuk petek şikayetinde ki ılıklığın nedeni maddelerin kombi gibi sistemleri tıkamasına engel olarak cihazımızda birikmesini devir daim süresi olarak bir saat gibi çalıştırılması ile elde edebiliriz.

Bilgi için TIKLA ARA Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55