sultangazi cebeci petek temizliği

Sultangazi Cebeci petek temizliği tesisatçı firması olarak peteklerin içinde biriken kirleri petek temizleme ilaçları ve makineleri ile profesyonel olarak temizliyoruz. Evlerimizde kullanılan peteklerin zamanla eskimesi, çok kullanılması veya suyun yapısından dolayı arızalanmakta ısıtma sorunuyla karşılaşmanıza neden olabilir. Isıtmama sorunu olan petekler için öncelikle yapılması gereken peteklerin içinde hava olup olmadığına bakılmalıdır. Peteğin içerisinde hava varsa boşaltılmalıdır. Havası boşaldıktan sonra bile ısıtma sorunu yaşayan peteğiniz varsa içerisinde çokça kireç ve tortu birikmiş demektir. Peteklerin içerisinde oluşan tortular ve kireçlenmeler peteklerin istediğiniz ısıyı vermesine engel olur. Böyle bir sorun ile karşı karşıya kaldığınız zaman petek temizleme firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Cebeci Petek Temizleyen Tesisatçı

Cebeci petek temizliği kalorifer tesisat temizliği yapan petek içini açan tesisatçıdır. Petek içindeki kireç, pas ve çamur kanalları olması basınçlı cihazla tamamen temiz hale getirilebilir. Bunu standart bir şekilde sırf suyunun değiştirilmesi ve hava eklenmesi gibi adımlar ile elde edemezsiniz. Özellikle kombiniz varsa ısı geçişi gerçekleşen yerde çok miktarda kireç birikebilir. Buraya yazmadığımız daha birçok kontrolü bir arada sizlere sunuyoruz. Soğuk, ılık olan, ısınmayan petekleri termal kamera ile buluyoruz. İki hortum ile bağlantısını yaptıktan sonra tesisat içindeki tüm kir alanlarını basınçlı su ile yıkıyor ve cihazımızda kalmasını sağlıyoruz. Makinenin gücü ile peteğin içinde hiçbir maddeyi bırakmıyor ve metal koruması kireçlenmeyi azaltan koruyucu sıvı ile tam iki yıl verim almanızı sağlıyoruz.

Sultangazi Cebeci petek temizliği ekonomik petek temizleme ücretleri olan servistir. Petek türü ve sayısına göre tarifelerimiz vardır ve kampanyalı olan ücretlerimizden yararlanabilirsiniz. Sizlerde kaliteli hizmet almak istiyorsanız bizlerle en kısa sürede iletişime geçebilirsiniz.

Bilgi için TIKLA ARA Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55