Petek Toz Temizliği

Petek toz temizliği görünür şekilde petek aralarında meydana gelen kir ve tozların temizlenmesi işlemidir buharlı makineler kullanarak temizlik işlemi yapılıyor. Petek temizliği iki kısımda incelenir ilk görünür kısım birde görünmeyen tesisatın içindeki suyun oluşturduğu kireç ve çamurlaşmadır.

images

Buharlı Makinelerle Toz Temizliği

Bu yazımızda peteklerin görünür kısımda ızgaraların içinde oluşan pisliklerin temizliği içinde bizi arayabilirsiniz. Buharlı temizlik makineleri ile toz kir temizlenir hem görsel açıdan hemde sağlık açısından önemli bir sorun ortadan kalkmış olur.

Petek İçinde Kir Toz Temizliği

Petek dış toz temizliği nasıl yapılır ? Petekler sökülmeden buharlı petek dışı toz temizleme makineleri kullanarak peteğin iç kısmında yer alan toz, kirlerin tamamen alınması ve tertemiz peteklere ulaşmak mümkündür.

petek-temizligi.

Buharlı petek toz temizliği yapan makine kullanarak peteğin üst kısmında bulunan kapağın içine yerleşmiş ve temizlenmesi son derece zor olan bölgeleri yeni gibi hijyenik hale getiriyoruz. Petek her ısındığında petek içindeki tezgahta toz yumakları oluşur ve sıcak hava ile birlikte daha yüksek bölgelere ulaşmaktadır. Bez bile temizleme yapsanız bile hepsini alamazsınız ve özellikle solunum yolu hastalıklarına yol açabilir. Petek kalorifer tesisatı iç temizliği kuru buhar makinesi ile yapılırken üst taraftaki ızgaraya makinanın buhar püskürtücü başlığını tutarak kirin o bölgeden uzaklaşmasını sağlıyor ve etrafı kirletmemesi açısından peteklerin altına bez yerleştirerek kirleri tamamen tesisattan alıyoruz. Buharlı petek temizleme makinesinin peteğe zararı var mıdır? Petek toz temizliği yapılırken kullandığımız makinenin oluşturduğu buhar gücünün peteği eritecek, aşındıracak türde bir özelliği olmadığı gibi yalnızca petek ızgarasında yer alan toz zerreciklerinin hareketi sağlar ve bu pislikleri de tamamen ekiplerimiz alarak hanenizde rahat bir nefes almanız için mükemmel sonuçlar üretmekteyiz.

Buharlı petek arası toz temizleme ne kadar zaman alır? Ortalama 30 dakika içinde peteklerinizde herhangi bir toz kalmayacak şekilde sonuç alabiliriz. Ayrıca petek içlerindeki kirleri de farklı bir solüsyon makinesi ile yıkayarak ısınma kalitesini artırabilir, yakıt tasarrufu oluşturucu bu yönde çalışmaları da bizden her zaman olduğu gibi garantili alabilirsiniz.

Bilgi için TIKLA ARA Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55