başıbüyük petek temizliği

Başıbüyük petek temizliği uzun yıllar peteklerin temizlenmemesi sonucunda peteklerin içerisinde biriken yabancı cisimler sıcak suyun gidişatını önleyerek petekleri ısıtmaz bizlerde bu sorunla karşılaşmamanız için kombi petek servisi bakım hizmeti vermekteyiz. Petek temizliği işi ile ilgilenen firmalar temizleme makinesi kullanarak bu işleri yapmaktadırlar. Teknolojik olarak geliştirilmiş temizleme makineleri herhangi bir peteğe bağlanarak gerçekleşir. Kombiye veya peteğe bağlanan temizleme makinesinin su haznesine su koyulur ve peteğin içerisindeki kaba pislik 5 dakika civarı temizlenir. Daha sonra petek temizleme makinesinin içerisine kimyasal ilaçlar konularak temizleme işlemine devam edilir. Temizleme makinesine kimyasal verilirken petek vanaları açık olmalıdır. Kimyasal verildikten sonra petek vanaları kapatılmalıdır. Sonra her peteğin vanası tek tek açılarak temizleme işlemine devam edilir. Sırasıyla tüm petekler temizlenir. Temizleme makinesine konulan kimyasallar güçlü kireç ve atık sökücüdür. Bu makine ve kimyasallar sayesinde kombi petek temizliği işlemi çok kolay bir hal almıştır.

Başıbüyük Kombi Petek Temizleme

Maltepe Başıbüyük petek temizliği yapan firmamız petek temizleme işlemini 2-3 saat gibi kısa bir sürede yapmaktadır. Temizleme makinesi ile yapılan petek temizliği işlemi peteklere ve kombi tesisatına herhangi bir zarar vermemektedir. Temizleme makinesi ile yapılan petek temizliği yaptırmak bu bakımdan sizlerin yararına olacaktır. Başıbüyük petek temizliği yapan bir firma ile görüşerek temizleme makinesi çalışıp çalışmadıklarını sormanızda fayda vardır. Çünkü bu makine peteklerinize zarar vermeyi önleyerek sizlerin de maddi açıdan zarar girmenizi önleyecektir.

Başıbüyük petek temizliği yapan firma garantili ve ucuz temizlik yapan firmadır. Garanti kapsamımız 1 yıldır. 1 yıl içerisinde peteklerin herhangi bir tanesi ısıtmama durumunda bizi aradığınız zaman ücretsiz olarak hizmet verip peteği onarmaktayız. 0551 231 83 55 numaralı telefondan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Bilgi için TIKLA ARA Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55