yeşilköy petek temizliği

Yeşilköy petek temizliği ekibimiz kaloriferin ısıtmayan bölgelerinde bulunan maddeleri almak için ilaçlı petek temizleme servisi sunmaktadır. Petek temizleme hizmetinde zararı olmayan kimyasal ilaçlar kullanmaktayız. Kalorifer boruları içerisine işleyecek şekilde tüm alanlara yayılacak ilaçlardan bahsetmekteyiz. Banyonun duvarına yerleşmiş bir petek ya da havlupan bulunmaktadır. İşte o taraflardan iki tane kablo eşliğinde biri pis suyu çekecek şekilde diğeri de suyu gönderecek şekilde ayarlamalar yaparız. Bu kabloları makineye yerleştirir ve peteklerin bazılarını kapalı duruma getiririz. Açık olanlara ise ilk hizmetleri sürdürürüz. Genel olarak ilk atık suları arıtarak makineye çekmek ve kimyasal ilaç basarak kalan maddeleri de alma gibi işlemler kısa sürede bitmektedir. Kirlilik seviyesi daha az ise bu süre daha da kısalabilir. İlk olarak açık olanları hallettikten sonra diğer kapalı olanları da açık duruma getirir ve aynı biçimde servisimize devam ederiz. Çekmiş olduğumuz koyu tonlardaki suların git gide daha da açılacağını sizlerde görürsünüz.

Yeşilköy Kombi Petek Temizleme Servisi

Yeşilköy petek temizliği suyun temiz biçimde dairelere gönderilmesine rağmen açığa çıkabilecek yabancı maddeler sebebi ile kalorifer borularını tıkayan nesnelere karşı sizleri uyarmaktayız. Su akışı azalır ve ısı iletişimi eşit olmaktan çıkar. Buradaki en önemli problem odalarda soğukluk artar ve kombinin ayarını yükseltseniz bile hiçbir artış göremezsiniz. Bunun çözümü ise kaloriferin herhangi bir bölmesinden az bir miktar su alır ve durumu kontrol ederiz. Bu esnada ısıyı ölçen termal kamera ile de derecelere bakarız. En çok ısıtmayan bölgelere direkt petek kenarından cihazımızı bağlarız. Petek temizleyici kimyasal ilaç ile tüm peteklere bağlantı kurabilir ve kimyasalı cihazımızın filtresine aktararak güçlü bir devir daim oluştururuz. Bu sayede içerdeki tüm maddeler cihazımızda toplanacaktır.

Yeşilköy petek temizliği hizmetinin faydaları oldukça fazladır. Isı artışı söz konusudur ve bu sayede fazladan ödediğiniz doğal gaz masrafını da düşürebilirsiniz. Tabi bu söylediğimiz faydaların olması için petekte döşeme hatalarının bulunmaması gerekir. İstediğiniz sıcaklıkları tam iki seneye yakın dairenizde görebilirsiniz.

Bilgi için TIKLA ARA Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55