petek içerisindeki toz nasıl temizlenir

Peteğin içerisindeki toz nasıl temizlenir? Peteğin içerisindeki toz makineli cihazlar ve petek temizleme kimyasalları ile temizlenir. Bu makineler sayesinde petekler yerinden sökülmeden petek temizleme işlemi uygulanır. Peteğin içerisindeki toz sizlere hissettirmeden sizleri hasta bile edebilir. Bu durum küçük çocuklarda daha da sık rastlanır. Eski yöntem kullanılan petek toz temizliği işlemlerinde petekler yerinden sökülerek sizleri maddi ve manevi açında zarara sokardı. Bu durumdan kurtulmak için 10 yılı aşkın süredir makineler kullanarak hızlı ve pratik bir şekilde petek temizleme işlemi yapmaktayız.

Petek Toz Temizleme Firmaları

Petek içindeki tozlar nasıl temizlenir işlemini son teknoloji cihazlar kullanan firmalara yaptırmanızı tavsiye ederiz. Çünkü bu firmalar teknolojik ve tecrübeli firmalardır. Kaliteli petek temizliği yapan firmamız petek temizleme makinesini kombiye veya banyoya en yakın peteğe bağlarız. Makinenin diğer bir ucunuda tuvalete bağlarız ki peteğin içerisindeki pisliği buradan aşağı gönderebilelim. Basınçlı su ile peteğin içerisinde çalkalama işlemi yaparak peteğin içerisindeki kaba pisliği tesisattan dışarıya göndermekteyiz. Sonrasında petek temizliği ilaçlarını peteğin içerisine vererek yabancı maddelerin peteğin içerisinde tekrardan oluşmasını engelleriz. Bütün peteklerde aynı işlemi uygularız. Kombinin de filtre temizliğini yapmaktayız. Daha ayrıntılı temizlik için kombinin yetkili servisinden yardım alabilirsiniz.

Petek toz temizliği peteğin içindeki ve dışındaki tozları temizleyen firmadır. Petekteki tozları kaliteli bir şekilde uzman tesisatçılarımızla temizlemekteyiz. Bu temizlik sonrasında 1 yıl garanti vermekteyiz. Tekrardan bir ısınmama durumunda ücretsiz olarak ev ve iş yerlerinize ücretsiz olarak servis veriyoruz.

Bilgi için TIKLA ARA Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55