esenler menderes petek temizliği

Esenler Menderes petek temizliği firması olarak peteğin iç katmanlarında biriken yabancı maddeleri bulundukları yerden almak için cihazlı petek temizleme hizmeti sunmaktayız. Kış ayı yani soğuk zamanlar gelmeden peteğin kullanım ömrünün arttırılması için bu servisimizi almanızı öneriyoruz. Kaloriferin dengeli bir şekilde ısınması ve ekonomik doğal gaz tüketimi için tertemiz bir petek tesisatınızın bulunması gerekmektedir. Eğer bu dediğimiz gibi değilse kaloriferlerdeki su soğumaya başlayacaktır. Bu aşamalarda peteğin içerisindeki kireç, pas, tortu ve çamur gibi atıkların dışarı alınması gerekir. Bu maddelerin dışarı alınmaması petek metallerinde erime yaşanmasına bile sebep olabilir. Bizler ise ne kadar madde olursa olsun hepsinin kaloriferler için kullanılabilecek kimyasal ilaçlar ile çözünmesini sağlamaktayız. Banyodaki havlupanı hemen hemen herkes bilir. Makinemizi bu havlupan ile bütünleştiririz. Basınçlı su makinemiz ile devir daim yaptırarak çözünmüş olan tüm maddeleri dışarı almaktayız.

Esenler Menderes Petek Temizleyen Usta

Menderes petek temizliği koyu tonlarda olan radyatör sularının kombinize tekrar geri gelerek buranın filtreyi tıkayabileceği konusunda sizleri uyarmak istiyoruz. Kombiyi bu sıvıların tıkayacağını da asıl olarak söyleyemeyiz daha çok bu suların içinde bulunan çamur kıvamındaki maddelerdir. Zaten radyatörün içerisindeki su ısınmıyorsa bunun nedenlerinden biri bu atıklardır. Hızlıca bir makine ile ısı açısından yapılacak analizlerin sonrasında radyatörlere ya da havlupana hortumlar ile giriş yaparak petek içerisinde basınç oluştururuz ve diğer bağladığımız hortum ile de içteki maddelerin bir kısmını sular ile dışarı alırız. Makinemizde geçici bir şekilde durur ve filtreleme yaparız. Radyatördeki çamur, kireç ve pas yapışkanlığı kaloriferden ayrıştırılır. Sonrasında kimyasal ilaç göndererek katı durumda olan maddelerin yumuşamasını sağlamaktayız.

Esenler Menderes petek temizliği son teknoloji çözümler sunuyoruz. Petekleri daha az doğal gaz enerjisi ile iyi bir şekilde ısıtabiliriz. Kaloriferdeki soğumalara kesin olarak çözümler sunmaktayız. Yukarıda anlatmış olduğumuz tekniklerden yararlanıp peteğinizi ısıtmak istiyorsanız bizlerle iletişime geçiniz.

Bilgi için TIKLA ARA Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55