elmalıkent petek temizliği

Elmalıkent petek temizliği yapan tesisatçı firmamız ev ve iş yerlerinde ki peteklerin içerisinde zaman içerisinde biriken kireç ve tortu yüzünden ısınmayan peteği kombi petek bakımı hizmeti vererek temizlemekteyiz. Evlerimizde kullanılan peteklerin zamanla eskimesi , çok kullanılması veya suyun yapısından dolayı arızalanmakta ısıtmama sorunuyla karşılaşmanıza neden olabilir. Isıtmama sorunu olan petekler içim öncelikle yapılması gereken peteklerin içinde hava olup olmadığına bakılmalıdır. Peteğin içerisinde hava varsa boşaltılmalıdır. Havası boşaltıldıktan sonra bile ısıtma sorunu yaşatan peteğiniz varsa içerisinde çokça kireç ve tortu birikmiş demektir. Peteklerin içerisinde oluşan tortular ve kireçlenmeler peteklerin istediğiniz ısıyı vermesine engel olur. Böyle bir sorunla karşı karşıya kaldığınız zaman Ümraniye Elmalıkent petek temizliği firmamızla iletişime geçiniz.

Elmalıkent Makineli Petek Temizleme Firmaları

Elmalıkent petek temizliği yapan firmalar petek temizleme makineleri ile temizlerler. Temizleme makineleri kombiye ve peteğe hasar vermemektedir. Kombiye veya peteğe bağlanan temizleme makinesinin sıvı haznesine bir miktar su konulur ve bu su peteklere verilerek çalkalama işlemi yapılarak peteğin içerisindeki kaba pislik alınır. Bu işlemden sonra temizleme makinesinin haznesine kimyasal ilaç konulur. Kimyasal ilaçlar peteklerin içerisine verilir ve çalkalama işlemine devam edilir. Kimyasal ilaçlar verildikten sonra petek vanaları kapatılır. Petek vanaları sırayla açılır ve tek tek çalkalama işlemi yapılır. Çalkalama işlemleri berrak temiz su gelene kadar devam eder ve petek temizleme işlemi başarıyla gerçekleşmiş olur.

Elmalıkent petek temizliği işi yapan firmamız bu işlemleri 2-3 saat gibi kısa bir sürede yapabilmektedir. 2-3 saat gibi kısa bir sürede peteklerin ısıtmama problemini çözebiliriz. Petek temizliği yapan firma olarak bu işin garantisini vermekteyiz. Garanti veren firmamız usta personellerle çalışmaktadır. 0551 231 83 55 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Bilgi için TIKLA ARA Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55