şahintepe petek temizliği

Şahintepe petek temizliği servisi olarak kaloriferin borularında birikmiş olan maddeleri bulundukları yerden almak için robotla petek temizliği hizmeti sunmaktayız. Petekteki ısı farklılıklarını azaltma eğilimindeyiz. Kimyasal ilaçlar ile bunu yerine getirebiliriz. Petek temizleme işlemleri yılın herhangi bir zamanında yapılabilir. Genelde kaloriferi ısıtma ihtiyacı hissetmeden hemen önce aramanızı önermekteyiz. Sonrasında kaloriferlere su doldurur ve araştırma yaparız. Geçmiş senelerde biraz soğuk bir kış geçirmişseniz farkı sizlerde kesin olarak göreceksiniz ve sorunsuz bir şekilde olacaktır. Kış mevsiminin soğuk olduğu zamanlarda iki yıl içerisinde aynı hizmeti almanıza gerek kalmayacaktır. Bu verimi iki sene boyunca alacaksınız.

Şahintepe Petek Temizleyen Usta

Başakşehir Şahintepe petek temizliği özel indirimli fiyatlar ile kısa süre içerisinde petek temizliği yapmaktayız. Petek borusu içerisinden alınan alınan kirli tabakaların özenli olarak makinemizin filtresinde geçici olarak durması ve kanalizasyona gönderilmesi söz konusudur. Bu yabancı maddeleri almak için kaba atıklarla beraber ne kadar kaloriferlerde su varsa makinemiz ile hepsini alırız. Sonrasında aktarılacak berrak su ile beraber borulara yerleşen atıkların un gibi ufak parçalara ayrıştırılması sağlanır. Kimyasal ilacımızın o kadar güçlü etkisi vardır ki çalışma sırasında en zorlu yapışkan maddeleri bile yerlerinden söker. Tesisata gönderilecek basınçlı sular ile tamamen onları da devir daim yaptırarak petekten çıkartırız. Suyun peteğe geçmesi sırasında su rengindeki berraklığı zaten sizlerde göreceksiniz.

Şahintepe petek temizliği özel üretimi olan kalorifer koruyucu ilaçlar ile yabancı madde riskini azaltıcı tedbirler almaktayız. Son eklenecek sular ile bunların da ilave edilmesi sağlıyoruz. Kalorifere sıkışan havanın alınması ve temizlemesi yapıldıktan sonra sıcaklık testlerini uygulamaktayız.

Bilgi için TIKLA ARA Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55