esenler kazım karabekir petek temizliği

Esenler Kazım Karabekir petek temizliği servisi olarak peteklerin ısınmasına engel olan maddeleri petek borularından makineli petek temizliği hizmeti ile almaktayız. Kalorifer borusunda sıkışmış maddeleri temizlemede güçlü kimyasal ilaçlar kullanarak hizmet vermekteyiz. Geçmişte ve günümüzde her yıl çokça bu alanda tecrübelerimiz olmuştur. Pislenme düzeyleri farklı olan kaloriferler vardır. Bazıları çok kısa sürede bu kimyasal ilaçlar ile temizlenirken bazıları daha fazla sürmektedir ama bunlar ne kadar uzun sürse bile olumlu sonuçlar almaktayız. Kalorifer içine yapışan maddeler soğuma sebebidir. Onların yapışmasının önüne geçmek için makine ile kimyasal ilaç verilmesi gereklidir. Bu işlem hiç uzun sürmez ve çok bekletmeden basınçlı su makinesi ile kaloriferdeki suyu çeker ve yine kalorifere göndeririz. O esnada tüm sular makinemizin filtre kısmına takılır ve biz bunu makinemizden söker tuvalete dökeriz.

Kazım Karabekir Kalorifer Temizleme

Kazım Karabekir petek temizliği evdeki tüm kaloriferde temizlik işlemi nasıl yapılır, faydası ve fiyatı nedir gibi sorulara cevap verelim. Fiyatlarımız evdeki kalorifer sayısına göre değişmektedir. Bu çalışmanın hiçbir zararı olmamakla birlikte yapılmadığı zaman ve bekletildiği zaman petek içlerinde yıpranmalar ve su kayıpları görülebilir. Kalorifer tesisatını basınçlı su ile yıkayarak temizleme işlemi sırasında kimyasal ilaçlar kullanırken, eve kalorifer sularının sıçramaması ve evinizin kirlenmemesi için hortumlar ile sıkıca önlem alıyoruz. Bu sıcaklıkların her odaya aynı şekilde eşit yayılmasını sağlamaktayız.

Esenler Kazım Karabekir petek temizliği kalorifere temizleme ilacı ile servis vermekteyiz. Kaloriferin içindeki korozyona karşı önlem amaçlı peteğe bazı ek sıvılar ilave ederiz. Petek tesisatını daha sıcak hale getirmenin yanı sıra bu işlemin ardından ısı farklılıkları üst noktalara erişecek ve özellikle aylık kullanılan doğal gaz miktarında düşüş hedeflemekteyiz.

Bilgi için TIKLA ARA Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55