çiftehavuzlar petek temizliği

Çiftehavuzlar petek temizliği firması olarak peteğin içerisindeki maddeleri oradan sökmek için kombi petek bakımı hizmeti sunmaktayız. Petek tesisatındaki kirlenmenin soğuma yapan kalorifer sorununun oluşturduğunu söylemek istiyoruz. O kaloriferlerin artık kulanım ömrünün dolduğunu söylemek doğru olmaz. Makinelerin temizlemesi ile kaloriferdeki soğumanın gitmesi, kaloriferin daha sıcak hava vermesi gibi işlemler yine başarılı şekilde olacaktır. Uygulanacak birkaç kalorifer mi ya da tüm petek sistemine mi makinemizi bağlamamız gerektiğini kısa bir analiz ile hemen anlarız. Hemen sonrasında küçük miktar temiz su ile kimyasal ilaç ile kalorifer içine bu hızlıca gönderilir. Kaloriferi soğutan çamur, kireç ve tortu gibi nesneler çözünecektir. Bir arada yapışık halde durma şeklini yitirirler. Peteğin içerisine gönderilmeye başlaması ile basınçlı suları tekrar peteğe göndererek hızlı çalkalama işlemleri ile makinemizin filtresinde tüm maddelerin depolanmasını sağlarız.

Çiftehavuzlar Makineli Petek Temizleme

Esenler Çiftehavuzlar petek temizliği kaloriferlerde sökmeden makine ile kimyasal ilaç eklemesi yaparak petekleri temizliyoruz. Tüm kombilerde filtrenin kirlenmesi bazen kaloriferlerdeki kirli sulara bağlı ortaya çıkabilmektedir. Önüne geçmek için temiz suları içeren petek sistemlerine sahip olmanız gerekmektedir. Evin ortalama ısısını artırmak için de gerekli olan bu işlemlerimizde iki tane hortum ile kalorifer ve makine arasında bir bağlantı kurmaktayız. Makinemizin haznesine kalorifer temizlemede kullanılan kimyasal ilaç ekleriz. Bu kimyasal sıvı kaloriferlere geçer ve oradaki maddelerin yumuşaması, sert kıvamdan uzaklaşmasını sağlar. Hemen aktarılacak basınçlı sular ile bu maddelerin kanalizasyona gönderimini yaparız. Direkt kalorifer ile değil de havlupan gibi yerler ile de ne kadar kirli kalorifer varsa bağlantı kurar ve hepsini temizleriz.

Çiftehavuzlar petek temizliği peteğe zarar vermeden temizleme yapmaktayız. Kullandığımız bazı kimyasallar ile radyatörde gizli bir şekilde oluşan kaçakları da tamir edebiliriz. İçteki tüm nesneler alınacağı için eskisi ile kıyaslama yapacak olursak birkaç derece peteğin ısıttığı odalar artacaktır ve harcanmakta olan gazlarda düşüş olacaktır.

Bilgi için TIKLA ARA Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55