Kalorifer Su Kaçağı Onarma

Kalorifer su kaçağı onarma için çeşitli kimysallar vardır biz  Alman ürünüolan BCG spezial kullanmaktayız. Kalorfier su kaçağı belirtileri kombinin suyu azalması , parkelerin şişmesi ve yer yer 1 metreyi aşmayacak şekilde koridor duvarlarının küflenmesidir.

Kalorifer su kaçağı onarma için kapatıcı özel kimysallar üretilmiştir ancak uygulanmadan önce mutlaka petek temizliği yaptırmanızı öneriyoruz. Çünkü kapatıcı kimyasalın içinde asik maddeler vardır ve bu maddeler tam olmasada tesisatın içindeki kirleri yerinden kalıdırır. Çıkan bu toru ve çamurlaşmalar tesisatın içinde dolaşarı gerek bazı petekleri gerekse kombiyi zamanla tıkayarak sizi zarara uğratmış olur.

Kimyasal İlaç Uygulamadan Önce

İlaç uygulamasından önce mutlaka  petek temizliği yapılması gerekir ve bu temizlik işlemini kesinlikle uzman bir firma yapmalı. Çünkü tesisatın içinde kalacak en ufak bir kimyasal tesisatı tıkamaya yetebilir. Yani temizleme kimyasalı iyice durulanmalı yani nötrlenmelidir. Eğer ilaç tesisatın içinden tamamen çıkartılmaz ise sorun büyür. Risk almayın uzman hizmet alın ! Firmamız su kaçağı onarım kimyasalı uygulamasını ve petek temizliği işlemlerini sizlere garantili olarak yapmaktadır. Ayrıntılı bilgi için firmamızı arayın aklınızda bir soru işareti kalmasın.

Bilgi için TIKLA ARA Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55