sapan bağları petek temizliği

Sapan Bağları petek temizliği tesisatçı firması olarak ev ve iş yerlerindeki petekler zamanla içerisinde oluşan yabancı maddeler yüzünden ısı verememektedir, bizler de makineli cihazlarla petekleri sökmeden kombi petek temizleme servisi vermekteyiz. Su ısıtıldığı yerlerde içerisinde bulundurduğu maddelere bağlı olarak kireç oluşturabilmektedir ve bu durum kalorifer tesisatındaki peteklerde zamanla kendini göstermektedir. Petek sistemleri içerisi kapalı bir halde olduğu için herhangi bir arıza belirtisi olana kadar bu kireçlenmenin fark edilebilmesi mümkün değildir. Kireç ve tıkanma yüzünden ısı alışverişi düşmekte ve bu durum daha fazla enerji harcanmasına sebep olmaktadır. Suyun sertliği ve kullanım süresine bağlı olarak kireçlenme derecesi değişkenlik göstermektedir. Enerji verimliliği düşmekte ve bu yüzden daha fazla fatura bedeli ödemek zorunda kalırsınız. Peteklerde tıkanma ve hasara neden olabilecek bu zararlı maddeleri gelişmiş teknikler ve kaliteli ekipmanlar sayesinde ortadan kaldırmaktayız.

Sapan Bağları Petek Temizleme Servisi

Pendik Sapan Bağları petek temizliği işlemi sayesinde peteğin içerisindeki su devir daim hızında artış gösterir ve hızlı bir şekilde ısınmaya başlar. Bu işlem belli aralıklarla tekrar etmesi halinde büyük oranda enerji tasarrufu sağlamak mümkündür. Petek temizliği işlemleri tesisata herhangi bir zarar vermemekle birlikte tesisatın parçalarının zarar görmesinin önüne geçer ve sizlerin uzun süre kullanmasını sağlar. Petek ve kombi temizliği ile peteklere kirli suyun taşınması önlenmiş olur. Bu sayede kış şartlarında bile kombiyi düşük derecede kullanmak mümkün olur. Petek temizleme işlerinin kaliteli ve tecrübeli bir firmaya yaptırılması herhangi bir sorun yaşanmaması için önemlidir.

Sapan Bağları petek temizliği süreci belli adımlar halinde yapılır. İlk olarak makine en yakın kalorifere bağlanır. Bu şekilde petek ve makine arasında bağlantı kurulmuş olur. Daha sonra temizleme kimyasalı makineye eklenir. Peteklerin içerisinde dolaştırılan kimyasal ile kireç ve tortu gibi yabancı maddeler giderilir. Kombi petek temizliği işlemi için bizlerle iletişime geçiniz.

Bilgi için TIKLA ARA Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55