yıldıztabya petek temizliği

Yıldıztabya petek temizliği firmamız peteklerin iç kısımlarında biriken ve sıkışan atıkları parçalamak için petek temizleme makineleri kullanmaktadır. Hizmetlerimiz sayesinde dairenizde var olan petekler sökülmeksizin ısa bir zaman içerisinde peteklerin içi özel bir yöntem ile yıkanıp temizlenerek sizlerin daha sıcak bir kış geçirmenizi sağlamaktayız. Eviniz ve iş yerinizde hiçbir şekilde dağınıklık ve kirlenmeye yol açmadan yüksek harcamalara neden olan tesisat işleriyle uğraşmaksızın işimizi yapıyoruz. Peteğin içerisine yerleşmiş olan kireç ve tortular temizlenip az harcama yapılarak yüksek ısı sağlama, rahat ve konforlu bir şekilde kış geçirmenize katkı sağlıyoruz. Peteğin ve boruların içerisinde birikmiş su kalıntıları iki yönlü yıkama makineleri sayesinde ve kimyasal çözücüler ile parçalama yapılarak tesisattan tahliye edilme işlemi yapılır.

Yıldıztabya Petek Temizleme Ustası

Gaziosmanpaşa Yıldıztabya petek temizliği yapan firmamız petekleri petek temizleme makineleri ile temizleriz. Petek temizleme makineleri kombiye ve peteklere zarar vermemektedir. Biz bu makineleri kullanarak sorunu tamamen ortadan kaldırmaya odaklanmaktayız. Bu makineler hiçbir yere zarar vermeden kullanılır. Herhangi bir peteğe veya kombi tesisatına bağlanan temizleme makinesinin haznesine bir miktar su konulur sonra suyun peteklere dağıtılması sağlanır. Bu temizleme makineleri suyu peteklerin içerisinde çalkalayarak devir daim ile kirlerden arınmasını sağlar. Bu işlemlerden sonra petek temizleme cihazına kimyasal ilaç konulur ve peteklere dağıtılır. Petekler tek tek açılarak  temizleme makinesi ile çalkalama yapılır. Bu işlemlerden sonra ise kombiden peteklere su verilerek ısı sorununun ortadan kalkıp kalkmadığını kontrol ederiz.

Yıldıztabya petek temizliği işi yapan firmalar tahmini iş süresi olarak 2 – 3 saatlik bir süre zarfında işlerini tamamlarlar. 2 – 3 saatlik bir süre içerisinde peteklerin ısıtmama sorununu ortadan kaldırabiliriz. Petek temizleme işlemlerimizde garantili olarak çalışmaktayız. Tekrar bir ısıtmama sorunu ile karşılaşmanız dahilinde 1 yıl boyunca ücretsiz olarak ev ve iş yerlerine hizmet vermekteyiz.

Bilgi için TIKLA ARA Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55