güvercintepe petek temizliği

Güvercintepe petek temizliği servisi olarak kaloriferin içerisinde biriken ve ısınmasına engel olan maddeleri petek temizleme hizmeti ile temizlemekteyiz. Kaloriferdeki maddeleri temizlemek için onların içten çözünmesini sağlayacak kimyasal ilaçlar kullanırız. Sadece bu işlemler için üretilmiş ve ardından basınçlı su ile tüm suyun makinemiz sayesinde devir daim ettirilmesi ile çamur, pas, kireç ve tortu gibi nesnelerin filtre kısmında kalmasını sağlarız. Getireceğimiz makinedeki bu filtre ile tüm pislikleri atık sistemlerine göndeririz. Bunu uygulamamızdaki asıl amaç ise evinizdeki kalorifere giden sıcak suyun akışını kesen yani soğumasına neden olan kalorifer problemini ortadan kaldırmaktır.

Güvercintepe Petek Temizleyen Firma

Başakşehir Güvercintepe petek temizliği indirimli fiyatlar ile deneyimli ustalarımız istediğiniz her zaman sizlere çalışma sunabilir. Kalorifere her ay ya da yılda bir kere bakım yapılmasına gerek yoktur. Bizim yapacağımız işlemler ile soğuma sebebi olan kireç, çamur ve pas türemesi iki seneye doğru ortaya çıkacaktır. Biz bu zamana gelene kadar biriken maddeleri özel kimyasal ilaçlar ile kalorifer içlerindeki ve borularındaki katılaşan kireçleri ve diğer maddelerin ufak hale gelmesini sağlamaktayız. Giriş kısmının havlupana çıkış kısmının ise klozete verilmesi ile bu işlemler itinalı bir şekilde yapılabilir. Önemli olan bu işlemin temiz ve hızlı bir şekilde yapılmasıdır. Bu maddeler su ile gidecek kıvama geldiğinde basınçlı sular ile bunların dışarı alınmasını sağlamaktayız. Makinemiz sayesinde temiz suyu tekrar kalorifere gönderir ve bu petekteki maddeler makinemizde kalır. Birkaç saat içerisinde kirli olan peteklerin temizliğini yapmaktayız.

Güvercintepe petek temizliği servisimiz ile kısa süre sıcak kalacak kaloriferler değil uzun süre ısısı devam edecek petekler için hizmet vermektedir. Sıcak suyu içerisinde tutamayan kaloriferlerin kirlenmesi açısından olan problemi çok kısa sürede ortadan kaldırmaktayız. Bu işlemlerden sonra kombi ayarınızı düşürseniz bile petekten alacağınız verim daha fazla olacaktır.

Bilgi için TIKLA ARA Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55