Şaşkınbakkal Petek Temizliği

Şaşkınbakkal petek temizliği yapan tesisatçı olarak özel petek temizleme makineleri ve kimyasalları kullanılarak hizmet vermekteyiz. Petek temizliği son teknoloji ile radyatörler yerlerinden sökülmeden yapılmaktadır.

İlaçlı Petek Yıkama Hizmeti

Şaşkınbakkal petek temizliği ile zarar görmeden tesisatlarda A’dan Z’ye bir bakım yapılması gerçekten mümkündür. Kalorifer tesisatları döşenen ve ilk kullanıcısı olduğunuz bir binada yer aldığınızı düşünün. Normalde peteklerde kireç, pas gibi bir şeyler olmaz, çünkü siz ilk defa kullanıyorsunuz. Fakat içine taş, kum, çakıl gibi bazı maddeler montaj sürecinde girmiş ise bu durumda biraz önlem almakta yarar var gibi gözüküyor. Şaşkınbakkal petek temizleme ile en dar ve hiçbir insanın elinin ulaşamayacağı noktalarda etkin şekilde temizlik yapabiliriz. Biz genelde peteklerin çıkarılması ve temizlenmesi taraftarı değiliz. Fakat bazı taş ve çakıl parçaları var ki ağırlığından dolayı oradan çıkartmamız bazen cihazlar ile mümkün değildir. Normalde küçük kum, kireç, toprak gibi maddeleri su sirkülasyonu sağlayarak hızlıca çıkartabiliriz. Yalnız biraz daha ağır cisimlere konu geldiği zaman bu durumda o nesneyi çıkartmak için petekleri geçici olarak banyoya taşıyabiliriz. Veyahut direkt petek yerinde durur, sadece o kısma cihaz bağlantısı yaparak su girişi ve çıkışındaki hız ve hareketlilik sayesinde hemen dışarı alabiliriz. Ayrıca binanızdaki peteklerden çıkan maddeleri görünce, bizi tercih etmekte doğru bir karar vermiş olacağınızı düşünüyoruz.

Şaşkınbakkal petek temizliği amatörce yöntemler yerine tamamen uzman seviyesinde peteklerde sızıntı oluşturmayacak işlemleri vaat etmektedir. Kesin çözüm arayanların adresi ve soğuk havalardan en iyi şekilde yararlanmak isteyenlerin tesisatçısı olmaya devam ediyoruz.

Bilgi için TIKLA ARA Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55