Esatpaşa Petek Temizliği

Esatpaşa petek temizliği ekibimizce özel makine sistemleri ve petek temizleme kimyasalları kullanılarak servis hizmeti vermekteyiz. Petek temizliği ile ilgili aşağıda bazı belirtiler ve dip notları sizlere sunduk. Bu şekilde bilgiler sizde de örtüşüyorsa acilen bizleri arayın ve özel cihazlarımız ile peteklerdeki kirliliği birkaç saatte bitirelim.

Esatpaşa Makineli İlaçlı Petek Bakımı

Esatpaşa mahallesi petek temizliği kuruluşumuzca minik bir bilgi ile başlangıç yapalım. Eğer peteklerde ters bağlantılar varsa yani sıcak hat olması gereken kısımlarda soğuk su boruları geçiyorsa ısınamaz. Bunu engellemek için tesisatta değişikliğe gidilmesi için araştırma yapmak gerekiyor. Bazen ise hava boşlukları olan peteklerdeki o kusurlu kısımların tamamen petek yanından dışarı çıkarılması gerekiyor. Bunun yapılması esnasında kesinlikle aşırı su çıkışına maruz bırakmamanızı öneriyoruz. Kombi kullanıyorsanız zaten bu aşamada çeşitli uyarılar verecektir. Diğer taraftan vanalar, peteklerdeki suyun geçişini sağlamaktadır. Buradaki tıkanıklık petek ısısının, sonrakilere yayılamaması, odaların daha uzaktakilere göre daha soğuk olması anlamına gelebilir. Aşırı şekilde bekletilen kireç ve çeşitli maddelerin maruz kaldığı radyatörler bir zaman sonra üzülerek ifade ediyoruz ki korozyon sürecini başlatabilir ve peteklerdeki suyun sızmasına neden olabilir. Bunun önüne geçmek için biz tam teşekküllü olarak geleceğiz ve sızan bölgeleri tek tek kusursuz ve tekrar sorun oluşturmayacak şekilde kapatacak olan kimyasalları kullanarak tamamen sağlıklı hale getirmek genelde 30 dakika içinde oluşacaktır. Elbette bu süreçte bir zaman kuruması için beklemekte fayda var.

Esatpaşa petek temizliği çalışmalarımızdaki aşamalar, prensipler ve her tesisata aynı titizlik ile yaklaşmamızın getirdiği tecrübe ile İstanbul’da tercih edilmeye devam ediyoruz.

Bilgi için TIKLA ARA Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55