icadiye petek temizliği

İcadiye petek temizliği kış günlerinde ısıtmayan petekleri eski performansına getirmek için kombi petek servisi hizmeti vermekteyiz. Peteklerin eskimesi ve çok fazla kullanılmasından dolayı peteklerde kireçlenmeler ve tortular oluşmaktadır. Peteklerde oluşan bu tortu ve kireçlenmeler kullanılan suyun yapısından da kaynaklanmaktadır. Bu tür şikayeti olan petekler ısınma sorunu ve ısıyı verme sorunu yaşamaktadırlar. Petekleri ısınma yapamamasının sebebi sadece içerisindeki kireçlenmeden dolayı olmayabilir , petek temizliği yapmadan önce peteğin asıl sorununun ne olduğunu bilmek sorunu çözmede yardımcı olacaktır. Petek temizleme yapılmadan önce peteklerin içerisinde hava var mıdır yok mudur bakılmalıdır. Evlerimizin peteklerinde ısınma sorunu ile karşı karşıya isek , beklenenden az ısı veriyorsa , peteklerin üstü ısınıyor altı ısınmıyor ise ve doğal gaza çok ücret ödüyorsanız kombi petek temizliği yaptırmanızın zamanı gelmiş demektir.

İcadiye Petek Temizleme Firmaları

Üsküdar İcadiye petek temizliği işi yapan sektörde birçok firma vardır. Bu firmalardan birini tercih edecekseniz petek temizleme makinesi kullanan firmaları tercih etmeniz ve işini iyi bilen garantili bir şekilde petek temizliği servisi veren firmaları tercih etmeniz sizin yararınıza olacaktır. Gelen firma temizleme makinesi ile bir petekten veya kombinin tesisatı altından makineyi bağlar. Bu işlem yapılırken kombinin kapalı olmasına dikkat edilir. Yine bu işlem sırasında tüm petekler açık olmak zorundadır. Temizleme makinesinin haznesine su koyulur ve 5 dakika boyunca o suyun peteklere ulaşması ve kaba pisliğin alınması sağlanır. Daha sonra bu makinenin haznesine peteklerin büyüklüğü hesap edilerek kimyasal ilaç konulur ve aynı şekilde 5 dakika kadar bu ilacın peteklere ulaşması sağlanır. Kimyasal tüm tesisata ulaştığı zaman peteklerin vanası kapatılır ve petekler tek tek açılarak gücün tek bir peteğe verilmesi sağlanır. Bu işlem sırasıyla tüm peteklere uygulanır.

İcadiye petek temizliği garantili bir şekilde kombi petek bakımı hizmeti veren firmadır. Yapılan tüm onarımlar ve tespitler 1 yıl boyunca garanti kapsamındadır. Müşterilerimizi mağdur etmemek için böyle bir hizmeti sizlere sunmaktayız. 0216 612 55 90 numaralı telefondan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Bilgi için TIKLA ARA Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55