çobançeşme petek temizliği

Çobançeşme petek temizliği servisi olarak kalorifer borularına yapışan ve normal insan müdahalesi ile gitmeyen maddeleri makineli petek temizleme hizmeti ile bulundukları konumdan almaktayız. Evinizde sağlıklı ve problemsiz bir kış ayı geçirmeniz adına cihazlı petek temizliği hizmetleri sunmaktayız. Yani kaloriferleriniz günden güne içerisindeki atık suların birikmesi ile birlikte eskisi kadar iyi çalışmaz. Bu durumda sıcaklığın bir alanda toplanması, sıcaklığın yayılmaması ve kombilerde aniden suyun ısınması ve hızlı bir şekilde soğuması gibi durumların tamamında da petek temizliği servisi almanız gerektiği ortaya çıkar. Sizlerin kendi alanında profesyonelleşmiş ustalarımız ile kuracağınız iletişim ise, kısa zaman içerisinde firmamızın tamamen nokta atışı işlemlerle ilerlemesini sağlamaktadır. Bu açıdan bakıldığı zaman petek temizlik işlemlerini detaylı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Çobançeşme Petek Temizleme Fiyatları

Bahçelievler Çobançeşme petek temizliği indirimli ve kaliteli kalorifer temizleyen servisiz. Peteklerin içindeki havasının alınması her zaman ısınması için yeterli olmayacaktır. Temiz petek boru içi olsa bile kombi kireç kaplamış ise ısıyı yine hissedemezsiniz. Peteği değiştirmeye de gerek yoktur. Bu tür durumlardan önce petek içerisindeki tortu, pas, çamur ve kireç gibi maddelerin makinemize karıştırılacak kimyasal ilaç ile temizlenmesi gerekir. Makinemizin su tankı kısmına petek yıkama sıvısı karıştırılır ve tazyikli bir şekilde kaloriferlere gönderilirken, yıkanan içindeki nesneler ile birlikte alınır. Makinemizde birikmesi sağlanır ve belli bir süreçten sonra iyice temizlendiğine onay getirirsek temiz su ve koruma ilacı da eklenerek çalışma tamamlanır.

Çobançeşme petek temizliği olarak peteği koruma ve ısıtma ekibiyiz. Tesisat arızası, kalorifer boru tıkanıklığı, kireç, tortu gibi maddelerin tıkanıklığı neden olması gibi sayısız durumlar petek her ne kadar tertemiz olsa bile zamanla oluşur. O şekilde kullanmanız kaloriferde sıcaklık kaybı ve doğal gaz masrafı artışına neden olur. Çözümü ise iki saatlik çalışma ile iki seneye kadar verim alınmasından ibarettir ve önermekteyiz.

Bilgi için TIKLA ARA Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55