yıldıztepe petek temizliği

Yıldıztepe petek temizliği servisimiz kalorifer borusunda biriken ve tıkanıklığa neden olan maddeleri robotla petek temizliği hizmeti vererek almaktadır. Evlerde ya da iş yerlerinde bulunan ısıtma sisteminin en önemli kısımlarından biri olan kaloriferler bazen istenilen verimi vermezler. Bu tür durumların meydana gelmesinin nedeni zamanla kaloriferlerin içerisinde çamur, kireç tortu, pas ve diğer farklı maddelerin birikmesidir. Bu maddelerin birikmesinden kaynaklı olarak sıcak su kaloriferin içerisindeki bazı alanlara gidemez ve gidemediği bölgeleri de ısıtmamaktadır. Bu da bulunduğunuz yerin tam anlamı ile ısınmasına engel olmaktadır. Bu durumlarda mutlaka petek temizliği sevisi alınması gerekmektedir. Servisimiz son teknoloji makinelerle bu servisleri yapmakta ve kısa zamanda olumlu sonuçlar ortaya çıkarmaktadır.

Yıldıztepe Petek Temizleme Tesisatçıları

Bağcılar Yıldıztepe petek temizliği firmamız ısıtma sorunu olan yere özel robot cihazlar ile gelerek kaloriferleri yerlerinden sökmeden temizleme yapan servistir. Kaloriferin iç borularında temizleme işlemi yapılmadığı zaman kireç, tortu, pas, çamur oluşur. Bu yabancı nesneler zaman içerisinde kaloriferi kötü hale getirerek ısınma sorunu oluşturur. Soğuk kış aylarında hiç kimse böyle bir problem ile karşılaşmak istemez. Bizlerde bunun için uzun yıllardır kimse mağdur olmasın diye İstanbul’un bütün ilçelerine aynı gün içerisinde hizmet sunmaktayız. Kaloriferin içerisine verdiğimiz basınçlı su ve kimyasal ilaç sayesinde kaloriferi bu saymış olduğumuz atıklardan kurtarmaktayız. Her iki yılda en az bir kere yapılması gereken bu hizmetleri bizlerden alabilirsiniz.

Yıldıztepe petek temizliği fiyatlarımızın oldukça uygun olması sebebiyle maddi olarak sizleri zora sokmamaktayız. Vermiş olduğumuz uygun fiyatlar ve garantili hizmetler sayesinde en fazla istek gören firmalardan bir tanesiyiz. Yapılan bütün hizmetler bizim garantimiz altındadır. Isınma problemi ile tekrardan karşılaşırsanız bu sefer ücretsiz hizmet sunuyoruz.

Bilgi için TIKLA ARA Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55