eca kombi petek temizliği

İstanbul eca kombi petek temizliği servisleri telefon iletişim bilgileri 0551 231 83 55 arayabilirsiniz kalorifer tesisatı içindeki kirler özel makine ve ilaçla temizlenir. Petek temizliği önemi ısınma problemi meydana çıktığında anlıyoruz ama normalde hiç birşey olmasa dahi 3 senede 1 kez temizlik yapılması şarttır.

Türkiye’nin en iyi kombi markalarından biri olan Eca kombi petek temizliği firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Eca marka kombinizin temizliği ve bakımı için bizleri arayarak yardım isteyebilirsiniz.

İlaçlı ve makineli petek temizliği

Eca kombi petek temizliği konusunda uzman olan personelimiz kombinizin bakımını gerçekleştirirken isterseniz petek temizliği konusunda da sizlere hizmet vermektedir. Kombi bakımı için alanında uzman olan personelimiz kombinizin ayarlarını incelerken temizlenmesi gereken parçaları da temizleyerek bütün bakımlarını yapmaktadır. Daha sonra eca kombi petek temizliği için en önemli şey olan petek temizliği de çalışanlarımız tarafından gerçekleştirilmektedir. Petek temizliğini makine ve kimyasal ilaçlar ile gerçekleştiren firmamız sizlerin kışın sıcak bir ev ortamında rahat etmeniz için bütün desteği vermektedir. İlaçlı ve makineli petek temizleme yaparken peteklerin hiç birini sökmüyoruz ve peteklere herhangi bir zarar vermiyoruz. Kullandığımız ilaçlar ile peteklerin içlerinde bulunan kirlerin kısa sürede çıkmasını sağlıyoruz. Daha sonra ise makineler yardımı ile peteklerin içlerine tazyikli sular vererek yıkanmalarını sağlıyoruz. Bu şekilde peteklerin içleri temizlenerek ilk günkü gibi temiz oluyor. Soğuk kış günlerinde peteklerinizi en iyi şekilde ısınarak sizleri soğuktan koruyor.

Eca kombi petek temizliği konusunda uzman olan personelimiz petek temizliğini en iyi cihazlar ile gerçekleştirirken sizlere temiz bir ev ortamı bırakmak için de bütün gayreti göstermektedir. Petek temizliği yapılırken ev sahiplerinin en büyük endişelerinden birisi ev içerisinde pis bir ortamın oluşacağı veya evdeki diğer eşyalara zarar verileceğidir. Ama biz petek temizliğini büyük bir özen ve dikkatle gerçekleştirmekteyiz. Bunun için ise makineler ve kimyasal ilaçları kullanmaktayız. Tabi petekleri yerinden sökmeden yaptığımız petek temizliği ile de gereksiz yere emek ve zaman harcamıyoruz. Bu şekilde birkaç saat içerisinde petek temizliğini gerçekleştirerek evinizden ayrılıyoruz.

Eca kombi petek temizliği için firma yetkililerimizi istediğiniz zaman arayabilirsiniz. Firma çalışanlarımız Pazar günleri de hizmet vermektedir. Bu sayede hafta içi bu işler için vakit ayıramayanlar hafta sonu evleri ile ilgilenerek kışa hazırlanabilirler. Firmamızın hem kombi bakımı hem de petek temizliği hizmetini bir arada sunmaları ev sahipleri için de büyük bir kolaylık sağlamaktadır.

Bilgi için TIKLA ARA Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55