kağıthane hamidiye petek temizliği

Kağıthane Hamidiye petek temizliği firması olarak petek tesisatında biriken yabancı atıkları kombi petek temizleme makineleri ile kanalizasyona göndermekteyiz. Kış mevsiminde çoğu yer kaloriferler ile bazı yerlerde soba ile ısınmasını gerçekleştirmektedir. Sobaların kullanımı biraz daha azaldığı için kalorifer kullanımı daha da yaygınlaşmıştır. Kalorifer kullanımı daha olduğu için günler geçtikçe içerisinde farklı nesneler biriktirmektedir. Bu maddeler tortu, kireç ve çamur gibi oluşumlardır. Kalorifer borularındaki su fazlaca kullanıldığı için iç kısmında bu tür yabancı nesneleri meydana getirir. Peteğin bakımının yapılması demek bu atıkların kalorifer içerisinden atılmasını sağlamak ve ısıtmayan kaloriferin tekrardan ısıtmasını sağlamak demektir. Hm kaloriferden hem de kombiden tekrarda fazla verim almak istiyorsanız en kısa zamanda bu soğuk aylarda bizlerle iletişime geçiniz.

Kağıthane Hamidiye Petek Temizleme Ustası

Kağıthane Hamidiye Mahallesi petek temizliği yapan servisimiz kaloriferi petek temizleme cihazları ile temizlemektedir. Bu makinelerin kombiye ya da kalorifere hiçbir zararı bulunmamaktadır. Bizler bu cihazları kullanarak problemi tam anlamıyla ortadan kaldırmaya çalışmaktayız. Bu robotlar hiçbir yere hasar oluşturmadan kullanılır. Banyodaki havlupana ya da kombi tesisatına bağlanan temizleme cihazının filtresine bir miktar su konulur ve suyun kirli kaloriferlere dağıtılması sağlanır. Bu temizleme robotları suyu kaloriferin içerisinde devir daim yaptırarak peteğin kirlerden arınmasını sağlamaktayız. Bu işlemlerden sonra petek temizliği cihazına kimyasal ilaç konulur ve peteklere dağıtılır. Kalorifer vanaları teker teker açılarak temizleme cihazı ile çalkalama yapılır. Bu işlemlerden sonra ise kombiyi aktif hale getirerek ve kalorifere su vererek ısı probleminin ortadan kalkıp kalkmadığını kontrol ederiz.

Kağıthane Hamidiye petek temizliği işlemlerinde sistemli ve adım adım bir şekilde ilerleriz. Her adımı titiz bir şekilde incelediğimiz için ilerlediğimiz hiçbir yeri gözden kaçırmayız. Böylece en verimli petek temizliği işini yapmış oluruz. Bu kaliteli servisten yararlanmak istiyorsanız soğuk kış aylarına ulaşmadan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Bilgi için TIKLA ARA Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55