esenler turgut reis petek temizliği

Esenler Turgut Reis petek temizliği servisi olarak petek borularını tıkayıp su akışını engelleyen maddeleri cihazlı petek temizleme hizmeti ile almaktayız. Yüksek sıcaklıklara çıkamayan sürekli ılık ve soğuk durumda olan kaloriferler için kesin çözümler vermekteyiz. Petek tesisatındaki döşemelerden veya boru yerleşim alanında ekstra bir problem olup olmadığı ustalarımız itina ile araştırır. Özellikle kızıl ötesi sinyal yayan makine ile kaloriferini kaç derece sıcaklık veriyor gibi sorulara da yanıtlar bulmaktayız. Pislenme seviyesini alınacak bir bardak su ile anlayabiliriz. Peteğe aktarılacak olan kimyasal ilacın kullanım miktarı da kaloriferlere bağlanacak birkaç hortum ile artırılabilir. Yapışık kıvamda veya petek sularının ulaşmadığı kısımlarda bile sert durumda olan kireç, tortu ve çamur gibi maddelerin hepsi birlikte eklenilen kimyasal ilaçlar ile yumuşak kıvama getirilecektir. Hemen sonrasında ilave edilecek ve yoğun bir şekilde gönderilecek durulama suları ile o maddelerin tümü makinemizde kalacaktır.

Esenler Turgut Reis Petek Temizleyen Tesisatçı

Turgut Reis petek temizliği hemen hemen çoğu petek sistemindeki kireç, çamur ve pas gibi nesnelerin temizlenmesi için tecrübeli ustalar bizlerle birlikte çalışmaktadır. Merkezi ısıtma sistemi olan yerlerden gelecek sıcak suların radyatörleri ısıtmaması önemli problemdir. Komşunuzun dairesindeki odalar sizden daha fazla ısıtıyorsa ve sizin eviniz ona nazaran daha ılık kalmış ise bunun nedeni bazı pislenmeler olabilir. Biz zaten termal kameralar ile sıcaklık testine başladıktan sonra hani peteklerde tıkanma var hepsini göreceğiz. Kaloriferlerdeki sıcaklık kaybını yok etmek ve daha fazla ısıtmasını sağlamak için havlupan girişini kullanarak makinemizi kurarız. Kimyasal ilaçların kaloriferlere geçmesini sağlarız. Petek içerisinde çözünmeler meydana gelecektir. Basınçlı sular ile maddeleri makinede kalacak şekilde dışarı alırız. Çok geçmeden bazı koruyucu ilaçlar ile son aşamalara geliriz.

Esenler Turgut Reis Mahallesi petek temizliği ısınma tesisatındaki soğuma problemlerini garantili olarak çözmekteyiz. Peteklerin iki yıla kadar kirlenmemesi için koruyucu ilaçlar bulunmaktadır. Kalorifer metalleri için üretilmiştir. Ama bunları çalışmamızın en son aşamasında ilave ediyoruz. Kısacası kaloriferleri uzun süre kullanmak için pratik çözümler arıyorsanız bizi tercih ediniz.

Bilgi için TIKLA ARA Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55