kurtköy petek temizliği

Kurtköy petek temizliği yapan firmamız soğuk kış günlerinde ev ve iş yerlerini ısıtmayan peteklerin içerisinde biriken pas ve çamuru son teknoloji robot makinelerle temizlemekteyiz. Petek temizleme peteklerde ısı verimi almak isteyenler için yapılmaktadır. Kombinin peteklerinde yeterince verim alamıyorsanız bu sizler için önemli bir sorun haline gelecektir. Petek temizliği ısıtma sisteminin borularını ve peteklerini kapsayan bir iştir. Temizlik sırasında kimyasal ilaçlar ve çözücüler kullanılmaktadır. Kombi petek temizliği yapılmış evlerde kombi düşük aylarda olsa bile yüksek ısı verimi alınır hatta doğalgazdan tasarruf sağlarsınız ve daha az fatura ödersiniz. Yılda bir kere yapılan petek temizliklerinde kombinin arızalanmamasını sağlayarak kombinin uzun ömürlü olmasını sağlar , tortuların ve kireçin çözülmesini sağlarız.

Kurtköy Kombi Petek Servisi

Pendik Kurtköy petek temizliği peteklerin içerisinde biriken yabancı maddeleri basınçlı ilaçlı su sayesinde temizleyen firmadır. Kalorifer peteklerini temizleme işlemi her petek için ayrı ayrı yapılmalıdır. Petek temizleme makinesi peteklere veya kombiye bağlanır ve vanaya makineden su verilir ondan sonra ise makine çalıştırılır. Makineden peteklere basınçlı su gönderimi yapılır. Gönderilen tazyikli su ile peteklerin içerisinde bulunan kaba pislik alınmış olur. Daha sonra makineye konulan kimyasal ilaçlar ile peteklerin içerisinde bulunan kireçlenmeler , tortular çözülür. Temizleme makinelerinin içerisinde konulan ilaç petekleri belli bir süre kireçlenmeye ve tortulaşmaya karşı korur. Bu kimyasallar aynı zamanda kombinin ömrünün uzamasına neden olur.

Kurtköy petek temizliği yaptırdığınız firmanın garanti vermesine dikkat edin. Çünkü Çözüm Tesisat firmamız 1 yıl boyunca garanti vermektedir. Petek temizliği robotu ile yapılan temizlik çok vakit almayıp 2-3 saat gibi kısa bir sürede halledilmektedir. Güvenilir fiyat ve usta garantisi için bizlerle iletişime geçiniz. 0216 612 55 90 numaralı telefondan bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

Bilgi için TIKLA ARA Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55