eyüp emniyettepe petek temizliği

Eyüp Emniyettepe petek temizliği firması olarak peteklerin ısıtmama problemini ortadan kaldırmak için makineli petek temizleme hizmeti sunmaktayız. Firmamız kalorifer sayısına göre indirimli rakamlar vererek petek temizleme servisi vermektedir. Bizimle iletişime geçin ve bulunduğunuz yerde kaç tane kalorifer olduğunu söyleyin. Ustalarımız sizlere hemen fiyatları verebilir. Bu görüşme sonlarına doğru bir servis kaydı oluşturmayı unutmayınız. Sadece sizin dairenizle sınırlı kalacak biçimde tüm kaloriferlere makine kablolarından aktarılacak kimyasal ilaçlar ile erişim sağlamaktayız. Petek soğumasına sebep olacak kireç, çamur ve tortu nesnelerinin çözünmesini yerine getirerek tamamen peteklerden alınmasını sağlıyoruz. Çokça test ederek eksik işçilik yapılmaması ve peteklerin ısıtıldıktan sonraki durumlarını bile kontrol etmekteyiz.

Eyüp Emniyettepe Petek Temizleyen Tesisatçı

Eyüp Emniyettepe Mahallesi petek temizliği işlemlerini profesyonel yapan servisler ve ustalar genellikle kaloriferin ısınmamasının sebebi hava olduğunu düşünmektedirler. Kalorifer temizliği yapmak istediklerinde ise kısa zamanlı olarak kaloriferin içerisindeki suyu dışarı alarak temizlediklerini düşünmektedirler. Ama bu durum kaloriferin tam anlamıyla temizlenmediği gibi aynı problemi tekrardan yaşamanıza ve yeniden ek masraflar çıkmasına sebep olacaklardır. Bu hizmeti almak isteyenler bu işi profesyonel ustaları olan firmamızdan almanızı önermekteyiz. Servisimiz kullanmış olduğunu makineler sayesinde kaloriferlerin içerisindeki pis suyu tamamen temizlemektedir. Petek içlerine koymuş olduğumuz kimyasal ilaçlarla yeniden temizlik yapılarak tüm kireç, tortu ve çamurdan arındırdıktan sonra eklemiş olduğumuz koruyucu ilaç ile kaloriferin hem temizlenmesi hem de korunmasını amaçlamaktayız.

Eyüp Emniyettepe petek temizliği yapan servisimiz tahmini olarak bir, iki saat içerisinde bu işlemlerini tamamlamaktadır. Bu kısa süre içerisinde kaloriferlerin ısıtmama problemini ortadan kaldırmaktayız. Bu işlemlerin tamamı da firmamız tarafından garanti altına alınmaktadır.

Bilgi için TIKLA ARA Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55