altınşehir petek temizliği

Altınşehir petek temizliği servisi olarak petek iç katmanlarında biriken ve soğumayan neden olan maddeleri kombi petek bakımı hizmeti ile almaktayız. Hiçbir şekilde zarar vermeden peteklere bakım yapmaktayız. Bizim uyguladığımız yöntem bazı kimyasal ilaç ilaveleri ile bu sıvıların kaloriferlere geçmesini sağlamaktır. Nasıl bulaşık yıkarken temizlik için deterjan kullanıyorsanız, bunun kaloriferler için olanı da vardır. Yalnız sizin kullanmış olduğunuz deterjanlardan kat ve kat daha kaliteli ve metal yapıya zararsız uygulanması ile tortunun, çamurun ve kirecin kaloriferden sökülmesi gibi işlemlere yaramaktadır. Havlupanın sökülmesi ve radyatör sularının cihaz ile çekilmesinin yanı sıra cihazımıza dökülecek kimyasal ilacın kaloriferlere aktarılması ve çözünmenin başlatılması uygulanır. İçteki tüm atıklar özenli bir şekilde çözünür ve oradaki oluşumların tam anlamı ile suyun içinde boşlukta salınması sağlanır. İşte bu aşamada petek içerisine basınçlı suları aktarırız. Tüm kalorifer içinde inanılmaz bir devir daim başlatılır. Filtre bölmesi makinemizin kenarındadır ve burada ayrıştırma olur.

Altınşehir Kombi Petek Temizleme Servisi

Başakşehir Altınşehir petek temizliği peteklere zarar vermeden içteki tüm atıkları robot makine ile almaktayız. Kireç, pas ve tortunun petek borusu ve panel içinde artması ile paslanan radyatör ve su akıtan kalorifer gibi problemler karşınıza çıkabilir. İşte bunları yaşamamak önemlidir. Hemen ustalarımız adreslerinize gelir ve bazı hortum ve makine bağlantılarını havlupan kenarından yapar. Peteğin de kenar kısmı alternatifler ile de erişim sağlayabiliriz. Kombinin sürekli tıkanması gibi probleme de bu maddeler sebep olabilir. Hemen kaloriferdeki suyun hızlıca dışarı alınması yapılır. Makineye su aktarımı yapılırken katı maddeler arıtılır ve ayrıştırılır. Ardından geri peteklere gönderilir. Su tankı içine bir vakit sonra temizleyici kimyasal ilaç aktarırız. Radyatörün içinde sıkışmış yani petek borusunu tıkamış nesneleri almak için kullanılan bir temizleyici olup küçük bir süre bekletilmesinin ardından yine basınçlı sular ile dışarıya alınması sağlanır.

Altınşehir petek temizliği ile yüksek gelen doğal gaz faturaları düşürmenin yöntemini bulmuş olursunuz. Doğal gazın kaloriferi ısıtmak için kullandığı masrafların düşürülmesinin yanı sıra kalorifer sökülmesine gerek olmadığı gibi çalışma sonrasında ise petek içi su akışı eşit miktarda olur ve sıcaklığın evin odalarında daha çok hissedildiğini görebilirsiniz.

Bilgi için TIKLA ARA Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55