bahçeşehir petek temizleme

Bahçeşehir petek temizleme firması olarak makineli petek temizleme servisi vererek kalorifer tesisatında biriken maddeleri alıp kaloriferleri eski ısısına kavuşturmayı gerçekleştirmekteyiz. Yaşanılan yerlerde yer alan kaloriferlerin yıllar geçtikçe eskimesi, aşırı kullanılması veya petek içerisindeki sudan ortaya çıkan problemlerden ısıtmama problemi ile karşılaşmamıza sebep olabilir. Isınma problemi olan kaloriferlerde kontrol edilmesi gereken içerisinde hava bulunup bulunmadığıdır. Kaloriferin içinde hava bulunuyorsa bu hava hızlıca alınmalıdır. Havası alındıktan sonra tekrar sorun devam ediyorsa kaloriferin içerisinde diğer yabancı maddeler yani pas, kireç ve tortu gibi maddeler birikmiş demektir. Kaloriferin iç kısmında biriken bu maddeler kaloriferlerin yeterince sıcaklık vermemesine neden olabilir. Bu tür bir problem ile karşılaştığınız zaman firmamızı arayıp servis açtırmanızı öneririz.

Bahçeşehir Petek Temizleyen Usta

Bahçeşehir petek temizleme işlemi daha önceki yıllarda petekler teker teker yerlerinden çıkarılarak kaloriferin bulunduğu yerde içerisindeki kirli su dışarı atılarak yapılmaya çalışılırdı. Petek içindeki kirli su dışarı alınır daha sonra içerisine ilave edilen bazı kimyasal ilaçlarla temizlendiği düşünülerek yerine takılırdı. İlave edilen kimyasallar kalorifer içerisinde bırakıldığı için peteklerin tekrardan tıkanmasına ve yeniden benzer problemleri yaşamanıza sebep olmaktaydı. Sizler bu hizmeti almak istediğiniz zaman son teknoloji makineleri kullanan firmamızdan yardım alabilirsiniz. Bu işi tecrübeli şekilde olarak yapan servisimiz kaloriferi bulunduğu alandan hiç çıkartmadan ve hiçbir bölgeye zarar vermeden yapmaktadır. Cihazımız sayesinde kaloriferin içerisinde bulunan maddeler tamamen ortadan kaldırılmaktadır. Temizlik sırasında kalorifer ilave edilen kimyasalın kısa bir süre petekte devim daim yapması gerekmektedir.

Bahçeşehir petek temizleme işlemi sırasında kullanılmakta olan ilaç, cihaz ve en son ilave edilen koruyucu kimyasalın hepsinin kaliteli olması çok önemlidir. Bu tür malzemeler ile yapılan kombi petek temizliği peteklerin tam anlamıyla temizlenmesini sağlamaktadır. Peteğe verilen uygun basınçlar ile yabancı maddeler rahat bir şekilde petekten gönderilebilir. Bahçeşehir petek temizliği firmamız deneyimli ustaları ve kaliteli malzemeleri ile 7/24 sizlere hizmet vermektedir.

Bilgi için TIKLA ARA Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55