Petek Temizliği

Petek temizliği hizmetini %100 garantili ve kalıcı çözümlerle beraber satın almak herkesin hakkıdır. Yerde ısıtmalı yada duvara monte edilen petekler olsun bir tık ile birlikte web sitemiz yada iletişim hatlarımızdan bizlere ulaşmak sureti ile hızlı şekilde mümkün olduğu kadar çabuk, belirtilen adrese gelebilir ve incelemelerde bulunabiliriz. Üstün körü değil, tam anlamı ile içinize sinecek kalitede çalışmalarımızı yapmakta olduğumuz için problemde tam teşhis konulması ve buna bağlı olarak adımların atılacağını belirtmek istiyoruz.
Petek temizliğinde pratik bir yol ise tek bir hat üzerinden temizlik ve atık suyun yapılabilmesidir. Temizlik cihazımız ile su sirkülasyonu ve temizliğin, bakım ve onarımın yapılabilmesi, gider borularının lavaboya aktarılması pis ve tıkanıklığa yol açan sorunların dışarı atılması sağlanabilir. Havlupan üzerinden makinelerimiz ile gerçekleştirdiğimiz kimyasal yıkama işlemine geçmeden önce peteklerdeki sıvıların tam olarak dışarı atılmasının sağlanması, cihazımızın yarım saat kadar sadece kimyasal eklenecek şekilde çalıştırılması önemlidir. Sonrasında su berraklığını sağlayıncaya kadar su basılması ve atık su boruları ile lavaboya aktarılmasının yaklaşık birkaç saat sürmesinden sonra iyi ısınmanızın önündeki sorunu ortadan kaldırmamız mümkün olacaktır.

İstanbul Petek Temizliği Servisi

Petek temizliğinin yapılmasındaki ana gereksinim ne kadar yüksek derecelerde merkezi sistem yada kombi aracılığı ile ayarlar yapılırsa yapılsın, istenilen oda sıcaklıklarının elde edilememesi gibi sıkıntıların baş göstermesi ile önemlilik derecesi artmaktadır. Biz firma olarak her zaman özellikle Sonbahar aylarına doğru, peteklerin elden geçirilmesi ve gün içinde bitecek bir temizlik işleminden sonra, kış aylarında bu tür sıkıntılar çekmemenizi özellikle öneriyoruz. Evinizi kirletmeden, temizliğin yapılması konusunda senelerdir elde ettiğimiz tecrübeler ile kaliteli hizmeti vermeye devam etmekteyiz. Petekler ile uzman bir el değerek düzenli zaman aralıklarına riayet edilerek ilgilenilmesinin her zaman faydası vardır.
Tesisat sistemlerinin zamanla su sızdıracak yada tamamen soğuyacak şekle gelmesini kim ister ki? Çürüme ve borulardan su sızıntılarının olmasını kaynak yaparak giderebiliriz, aynı zamanda peteklerdeki pis atıklarında dışarı çıkartılması için filtreleme cihazımız emrinize amadedir. Çürümeye meyilli borular ise uzun süredir hiçbir bakım yapılmayanlar arasında yer alır ve bazı zamanlar yenisi ile değiştirmeye varıncaya kadar sorun çıkarabilirler. Bu nedenle petek temizliği hayati önemdedir ve firmamız alanında kariyer sahibi personellerle beraber çalışarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Be the first to comment

Leave a comment

Bilgi için TIKLA ARA Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55