şişli petek temizleme

Şişli petek temizleme firması olarak kaloriferlerin iç kısmında biriken atıklar yüzünden ısınmama problemi olan petekleri makineli petek temizliği servisi ile eski ısısına ulaştırmaktayız. İstanbul petek temizliği servisi olarak kimyasal ilaç destekli ve hemen petek kanallarını açılabilecek sistemler kullanmaktayız. Mevcut kalorifer tesisatının içindeki sıcak su zamanla orada yabancı madde birikimine neden olur. En basitinden kireç üretimini söyleyebiliriz. Zamanla su değişimi sırasında ve sonrasında pas ve tortu maddeleri kaloriferleri sardığı için sıcak su iletilemez ve peteklerin çoğu soğuk kalır.

Şişli Petek Temizleyen Usta

Şişli petek temizleme yalnızca bir bölgeye yapılan temizlik yerine en iyisini oluşturmaktayız. Örneğin, 8-10 kadar peteği yarım saatte tamamen temizleyemezsiniz. Bazı firmalar fazla talep aldıkları zaman gün içinde birden fazla binayı ziyaret etmek istediklerinden dolayı yaklaşık yarım gibi zamanda hızlıca işlerini halletmek isterler. Bu temizlik aşamasında petekteki su kirliliği yavaş yavaş berraklaşmaya doğru dönünce konut sahibini çağırarak bunu gösteriyor ve binayı terk ediyorlar. Temizlik işleminden sonra peteği tekrardan çalıştırdığınız zaman yine ısınmayacağını göreceksiniz. Bundan sonra tabi ki de bu firmanın tekrar gelmesini isteyeceksiniz çünkü ortada yaptıkları doğru olan bir işlem olmamıştır. Ayrıca unutmayın ki her petek temizliği işlemi sonrasında mutlaka koruyucu kimyasalın tekrar o bölgeye doldurulması lazımdır. Bunun yapılıp, yapılmadığına dikkat etmeniz gerekiyor. Ustalarımız zaten bu işlemi unutmayıp temizlik sonrasına ilave edeceklerdir.

Şişli petek temizleme sadece merkezi ısıtma tesisatı için değil bireysel kombili olan ne kadar bina varsa hepsini temizleyebilecek bir çalışma sürdürmekteyiz. Kısa zamanda bitirilecek ve herhangi bir sorun oluşturmayacak olan sistemler için özel ve kaliteli kimyasal ilaçları kullanarak işlemleri hızlıca istediğiniz düzeyde tamamlayabiliriz. Eski senelerden kalma olan sistemler içinde telefonlarımızı arayarak bilgi alabilirsiniz.

Bilgi için TIKLA ARA Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55