kombi petek tesisatı içindeki kirler

Kombi petek tesisatı içindeki kirler zamanla boruları tıkayarak ısı vermini engeller bu nedenle petek temizliği yaptırmanız gerekmektedir. Çözüm Merkezi olarak İstanbulda petek temizliği yapan firmamız 9 servis aracı 4 şubesi ile hizmetinzdedir.

Petek temizliği hakkında detaylı bilgiyi bizi arayarak alabilirsiniz Avrupa ve Anadolu yakasında şubelerimiz vardır. Petekler modern makinelerle temizlenir özel temizlik kimysalları kullanılarak bu işlem yapılıyor.

Kombi petek tesisatı içindeki kirler aslında birçok kişinin bilmediği ve üzerinde durmadığı bir konudur. Çünkü çoğu kişi petek temizliğini peteklerin havası almak olarak bilmektedir. Tam tersine petek temizliği peteklerin içeresinde biriken atıkların temizlenmesidir.

Kombi petekleri içinde oluşan kirler

Kombi ve Petek Bakımları

Kombi petek tesisatı içindeki kirler akla pek gelmeyecek bir durumdur. Ama kombinin uzun süre kullanımı, peteklerin uzun süre kullanımı ile birlikte yakılan gaz petekler içerisinde atıkların birikmesine neden olmaktadır. Özellikle kışın petekleri ellediğinizde peteğin belli bir bölümünün ısınıp bazı yerlerin ısınmadığını fark edebilirsiniz. İşte bu durum petekler içerisine atıkların birikmesi ile oluşmaktadır. Bu durumda genelde yapılan şey peteğin havasını almaktır. Bu şekilde sorunu hallettiğimizi düşünürüz. Ama uzun yıllardır kullanılan petekler içerisinde biriken atıklar temizlenmediği sürede kombiden ve peteklerden gereken verimi almanız mümkün değildir.

Kombi petek tesisatı içindeki kirler sadece petek temizliği yapanların gerçek anlamda petek temizliği yapanların giderebileceği bir sorundur. Petek temizliği için peteklerin içlerini en iyi şekilde temizleyecek atıkları doğrudan yok edecek bir çözüm gerekir. Bunun için ise biz tazyikli su ve kimyasal ilaçlar kullanmaktayız. Peteklere zarar vermeyecek şekilde petekler içerisine gönderilen tazyikli su ve kimyasal ilaç yardımı ile peteklerin içerisinde bulunan atıkların çözülmesi sağlanır. Atıklar çözüldükten sonra tekrar peteklerin içleri tazyikli su ile yıkanarak tertemiz olması sağlanır. Bu şekilde bütün petekler temizlenerek atıkların peteklerden ve kombi tesisatından giderilmesi sağlanır.

Petek temizliği ve kombi bakımında alanında uzman olan personelimiz ise sizlere petek temizliği konusunda en iyi hizmeti vermeye çalışmaktadır. Kullandığımız son teknoloji cihazlar yardımı ile evinizde veya iş yerinizde sizleri rahatsız etmeden bu işlemleri gerçekleştirmekteyiz. Kombi petek tesisatı içindeki kirler sizlere kış boyunca ısınma sorunları yaşatacak ve bu durum canınızı sıkacaktır. Üstelikte fazla fazla doğalgaz faturası ödemenize neden olacaktır. Kış başlamadan aradığınız firma yetkililerimiz sizlere kombi ve petek temizliği konusunda yardımcı olarak sorunları giderip rahat ve sıcacık bir kış geçirmenizi sağlamaya çalışacaktır. Bunların yanında kombi ve petek temizliğini ise oldukça uygun fiyatlar ile gerçekleştirerek sizleri yaşanabilecek maddi sorunlardan da kurtarmaktayız.

Bilgi için TIKLA ARA Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55