teşvikiye petek temizliği

Teşvikiye petek temizliği firması olarak kombinin filtresinin içerisinde ve petek içlerinde oluşan kireç, toz gibi atıkları temizlemek için makineli petek temizliği servisi vermekteyiz. Ev ve iş yerleri ya da daha farklı kapalı mekanlar ısınma için farklı yöntemler kullanmaktadır. Söz konusu yöntemler doğal gaz ile ısınma, merkezi ısıtma, alttan ısıtma gibi sistemlerdir. Bunlarında neredeyse tamamının içinde petekler aktif rol oynamaktadır. Petekler gelen sıcak sudaki ısıyı ortama aktarmakta ve böylece su soğurken ortam ise ısınmaktadır. Petekler bundan dolayı çok önemli olup bakımlarının zamanında yapılması gerekmektedir. Petek bakımlarının çok büyük bir kısmını temizlik oluşturmakta ve petekler bu sayede daha verimli olmaktadır. Petek temizleme yapılırken son derece modern yöntemler kullanılmakta olup söz konusu yöntemler sayesinde petekler çok daha temiz olmaktadır. Bu da peteklerden alınan ısıyı arttırmaktadır.

Teşvikiye Petek Temizleyen Tesisatçılar

Şişli Teşvikiye petek temizliği işlemleri son derece pratik ve modern bir şekilde gerçekleştirilmekte ve yapıda herhangi bir kusur oluşturulmadan sürecin takibi sağlanarak gerekli kontrol işlemleri ile birlikte süreç sonlandırılmaktadır. Yapılan işlemler ile ilgili garanti veren kuruluşları tercih etmek bu noktada herhangi bir maddi ya da manevi kayıp yaşamama adına önemli bir adım olacaktır. Petek bakımı yaptırarak düşük enerji harcaması ile ısınabilmek mümkün hale gelmekte ve sistemin uzun ömürlü bir şekilde çalışabilmesinin önü açılmaktadır. Bu işlemleri düzenli aralıklar ile tekrar ettirerek yüksek fatura bedellerinden kaçınabilmekte ve termal konfor şartlarının bütün mevsim boyunca devamı sağlanmaktadır. Tesisata bağlanan modern cihazlar ve geliştirilmiş kimyasallar sayesinde iç ve dış kısımlarda yer alan tıkanmaya neden olabilecek zararlı etmenler ortamdan uzaklaştırılmaktadır.

Teşvikiye petek temizliği süreci belli adımlar halinde yapılır. İlk olarak makine en yakın kalorifere bağlanır. Bu şekilde petek ve makine arasında bağlantı kurulmuş olunur. Daha sonra temizleme kimyasalı makineye eklenir. Peteklerin arasında dolaştırılan kimyasal il kireç ve tortu gibi yabancı maddeler giderilir. Kombi petek temizliği işlemi için bizlerle iletişime geçiniz.

Bilgi için TIKLA ARA Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55