halide edip adıvar petek temizliği

Halide Edip Adıvar petek temizliği firması olarak kış aylarında istediğinizin verimi almanız için hem petek iç temizliği hem de petek toz temizliği servisi sunmaktayız.  Vermiş olduğumuz hizmetler sayesinde bulunduğunuz yerde olan kaloriferler sökülmeden kısa bir zaman içinde kaloriferin içini özel bir yöntem ile yıkayıp temizleyerek sizlerin daha rahat ve sıcak bir kış ayı geçirmenizi sağlıyoruz. Evinizden hiçbir kirlenmeye yol açmadan, fazla masraflara sebep olan tesisat işleriyle uğraşmadan işimizi yapmaktayız. Kaloriferin içerisine yerleşmiş olan yabancı maddeleri temizleyip yüksek ısı sağlayıp soğuk olan günleri rahat geçirmenizi sağlamaktayız. Petek borularının içerisinde birikmiş atıkları su makineleri ve kimyasal ilaçlar ile parçalıyoruz.

Halide Edip Adıvar Petek Temizliği Ustası

Şişli Halide Edip Adıvar petek temizliği profesyonel ekibimiz ile petek soğumasını azaltmak ve iyi ısı vermesini sağlamak için özel teknikler kullanmaktayız. Kaloriferler için kimyasal ilaçlar ve makineler ile petek temizleme işlemlerini firmamız uzun süredir yapmaktadır. Peteklerin içindeki yabancı maddeler yok etmek o kadar da zor değildir. Petekten de tam verim almak istiyorsanız bu maddelerin oradan alınması gerekmektedir. Kirlenen kalorifer içindeki borular oldukça dolu bir kıvama gelebilir. Bu bölgelere sıcaklık ulaşmazsa eğer soğukluk kendini gösterir. Kaloriferin soğuk bir bölgesi varsa ya orada hava birikmiştir ya da kirlenmeye bağlı birikmeler oluşmuştur. Makinemizin haznesine iki tane kablo ekler ve birbirlerine bağlarız. Çözünmeler hemen başladığında basınçlı su aktararak atıkların petek içerisinde kalmasına izin vermeyiz.

Halide Edip Adıvar petek temizliği zararsız petek temizliği ilacı olan servisiz. Kimyasal ilaçla yapılan petek temizleme işlemi yüksek basınçlı cihazlar ile yapılmalıdır. Yavaş bir hızda olan temizliklerde az da olsa bu maddeler peteğin içerisinde kalacaktır. Biz bu yüzden yüksek basınçlı makinelerle tam anlamı ile temizlik yapmaktayız. Soğuma yapan yerlerdeki maddeleri bu cihaz ile rahatlıkla almaktayız.

Bilgi için TIKLA ARA Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55