kadıköy bostancı petek temizliği

Kadıköy Bostancı petek temizliği firmamız peteklerin ısınmayan bölge problemini çözmek için sökmeden petek temizleme servisi vermektedir. Kış aylarında petek ve soba ile ısınmaya çalışırız. Ama sobalar biraz eskidiği için peteklerin kullanımı daha yaygınlaşmıştır. Petekler kullanımı fazla olduğu zaman , gün geçtikçe içerisinde farklı oluşumlar biriktirir. Bu oluşumlar kireç , tortu , pas ve çamur gibi oluşumlardır. Peteğin içerisindeki suyun kullanımı fazla olduğu zaman içerisinde bu tür yabancı maddeleri meydana getirir. Petek temizliği bakımının yapılması demek bu maddelerin peteğin içerisinden atılmasını sağlamak ve ısınmayan peteğin tekrardan ısınmasını sağlamak demektir. Peteğin ve kombiden tekrardan yüksek verim almak istiyorsanız en kısa sürede bu soğuk zamanlarda bizlerle iletişime geçiniz.

Bostancı Petek Temizleyen Tesisatçı

Bostancı petek temizliği profesyonel ustalar ile radyatör soğumasını azaltmak ve durdurmak için, iyi ısınmasını sağlamak için özel teknikler kullanmaktadır. Petekler için temizlik kimyasallarını kullanmak için kullanarak cihaz ile peteklerde yıkama yapma işlemleri uzun süredir firmamızca devam etmektedir. Adeta içi kireçler, tortular ile dolan bu nesneleri yok etmek çok zorlu değildir. Tam performans çalışacak peteklerin elde edilmesi için tesisat temizliği yapmaktadır. Kirlenen petek içlerindeki kanallar oldukça dolu kıvama gelebilir. Petek boruları iletişim kanalı gibidir. Buraya sıcak su ulaşamazsa zaten soğukluk sonrakileri etkiler. Peteğin ortası, üstü, altı soğuk kalıyorsa orada ya hava birikmiştir ya da su kirliliği ve kireç gibi faktörlere bağlı olarak birikmeler oluşmuştur. Sağ kısımdaki hazneye iki kablo ekler ve cihaza bağlarız. Soğuk kalan peteklerin için temizleyici sıvı aktarımını uygularız. Çözünmeler hemen başlamasına karşın basınçlı su aktarımı ile hemen kalorifer içinde atıkların kalmasına izin vermeyiz. Bazen ise tüm peteklerin yarısı açık duruma getirilip, yalnızca oraya havlupan ile aktarım yaparız. İşlemlerin süresi 1 saati biraz geçmektedir. İki tur halinde tüm peteklerin her alanının tertemiz duruma getirilmesi hemen yapılabilir.

Kadıköy Bostancı petek temizliği peteklerin üstü sıcak, altı soğuk ise peteklerin iyi ısınmadığı problemi var ise kombi filtresi sıklıkla tıkanıyorsa, peteklerin büyük kısmı soğuk kalırsa mutlaka bizi aramanızı önermekteyiz.

Bilgi için TIKLA ARA Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55