halaskargazi petek temizliği

Halaskargazi petek temizliği servisi olarak peteğin içerisindeki atıklar yüzünden kombinin peteği ısıtamaması sorununu makineli petek temizleme hizmeti ile sonlandırmaktayız. Petek tesisatı temizleme cihazı olan firmayız. Petek içi nasıl temizlenir? Sökmeden sadece petek bağlantı alanlarına takılacak su sızdırmayan hortumlar ile işlemler yapmaktayız. Hortumlardan petek suyunu çekme ve kimyasal ilaçlar ile petek içindeki kirecin, tortunun, pasın sökülmesi ve cihazımızdaki filtre kısmında kalmasını sağlamaktayız. Bu işlemlerin çok zaman almaması için de uğraşmaktayız. Petek sayısına bağlı olarak daha iyi sonuçlar almak için 2-3 tur halinde bu işlemleri yaparak tüm kaloriferleri temiz hale getirmekteyiz. Çalışmamızın sonunda kalorifere temiz su verme, koruyu ilaç ekleme ve havasını alma gibi işlemlerimizi de yapmaktayız.

Halaskargazi Cihazla Petek Temizleme

Şişli Halaskargazi petek temizliği yapan servisimiz kaloriferleri petek temizliği cihazları ile temizler. Bu cihazlar kombiye ve peteklere zarar vermemektedir. Bizler bu cihazları kullanarak sorunu tamamen ortadan kaldırmaya odaklanırız. Bu cihazlar hiçbir yere zarar vermeden kullanılmaktadır. Havlupana, banyoda ki peteğe ya da kombiye bağlanan temizleme cihazının haznesine belli bir miktar su konulur ve sonra suyun kaloriferlere dağıtılması sağlanır. Bu temizleme cihazları gönderilen suları kaloriferlerin içerisinde devir daim yaptırarak kirlerden arınmasını sağlar. Bu işlemlerden sonra petek temizliği makinesine kimyasal ilaç konulur ve kaloriferlere dağıtılır. Kaloriferler tek tek açılarak temizleme cihazı ile devir daim yaptırılır. İşlemler bittikten sonra ısınma sorununun ortadan kalkıp kalkmadığını kontrol ederiz.

Halaskargazi petek temizliği garantili olarak petek temizliği yapan ekibiz. Kalorifer temizliği işleminin yapılması zararlı mıdır? Kesinlikle bir zararı yoktur, hatta eklenilen koruma sıvıları sayesinde fazlasıyla ısı artışı elde etmiş olacaksınız. Asıl bu işlemler yapılmazsa peteklerde çürüme kendisini belli eder ve fazladan da doğal gaz tüketimi yapmış olursunuz.

Bilgi için TIKLA ARA Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55