Denizköşkler Petek Temizliği

Denizköşkler petek temizliği firması olarak kış günlerinde eskisi gibi ısınmayan peteğinizi kimyasal ilaçlarla eski performansına kavuşturuyoruz. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Avcılar semtine hizmet vermekteyiz.

Denizköşkler İlaçla Petek Temizleme

Avcılar Denizköşkler petek temizleme ısınmayan peteklerin sorunu içindeki biriken kireç, çamur gibi nesnelerdir. Onları almadıktan ve temiz şebeke suyunu tesisata aktarmadıktan sonra yakılan doğal gaz hep fazla olur ve oda sıcaklığının düşmesi durumu meydana gelir. Temizlenen peteklerde ise ısı yalıtımları üst seviyeye ulaşır. Sıcak su geldiği gibi bu ısı en sondaki panellere bile rahatlıkla geçebilir. Denizköşkler petek temizliği petekleri kesmeden yalnızca hortum ile içteki sıvıları alıp, temizleyip, pisliklerden arındırarak işlem yapmaktadır. Zaten bunu gerçekleştirmek için çok sayıda giriş alanı vardır. Vana kısmını açar, sabitler, petekteki suyun eve sıçramasını önleyerek kaba pisliği alır ve süzdürürüz. İçeride kalan diğer yapışkan türde veya farklı kireç gibi nesnelerin yumuşaması için solüsyon eklemeleri ile devam ederiz. Aktarım işleminin hemen ardından yarım saat içinde sürekli suyu alır ve sisteme geri göndeririz. Petek temizlik işlemi uzun sürmez. Petek sayısı ve kirlenme zorluğuna göre yine 1-3 saatte bitirilebilir. Cihaz tankında devir daim ünitesinin yanında hemen bir süzgeç, elek sistemi ile tüm nesnelerin cihaz içinde sıkışacak düzeyde kalmasına izin veririz.

Denizköşkler petek temizliği nesnelerden arındırılan kalorifer tesisatına temiz su verme işlemini koruyucu vasfı olan ek sıvılar ile yapar. Metallerde korozyon riskini en aza indirmeye yardımcı destekçilerde diyebiliriz. Son olarak tüm peteklerdeki suyun ısıtılması için harcanan doğal gaz miktarında eskisine göre daha az kullanım söz konusu olacaktır. Bu genelde %20 ve üzeri olmakla birlikte bazı binalarda %40’lardan harcama giderlerinde düşüşler olabilir.

Bilgi için TIKLA ARA Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55