Zekeriyaköy Petek Temizliği

Zekeriyaköy petek temizliği firması olarak kimyasal ilaç temizliği yaparak kombi petek bakımı hizmeti vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Sarıyer semtine servisimiz vardır.

Zekeriyaköy Kombi Petek Bakımı

Zekeriyaköy petek temizliği profesyonel ustalar ile peteklerdeki suyu ısıtmak için az yakıt tüketiminin önünü açan çalışmalar yapmaktadır. Biz ısınan suların önünde engel oluşturan kirleri sistemlerden temizlemeyi uzun süredir yapmaktayız. Ne bir petek sökümü, ne de petek kenarından, borusundan su sıçramasına, kirlenmesine gerek olmadan bunu uygulamak mümkündür. Zekeriyaköy petek temizliği makineli kimyasallar ile birkaç saatte, uzun süredir ısınmakta zorlanan peteklerin sorunu çözmektedir. Mutfaktaki su ısıtıcısını düşünün. İçine birkaç litre su doldurur ve her gün kullandığımız bu cihazda bile kireç oluşumu meydana gelir. Bunu temizlemek zor değildir, yalnız peteklerdeki kireci, pası temizlemek için kimyasal solüsyon, ilaç ile müdahale edilmesi gerekmektedir. Bunu sürekli ve örneğin her 6 ayda yapmanıza gerek olmayıp, iki sene zaman aralığında tekrar bakım yaptırmanız ile yine peteklerdeki ısıtma performansı artacaktır. Bizim tekniğimiz ise şu şekildedir: Zemin altına döşenmiş veya duvardaki petekler olsun bu sistemlere müdahil olabilecek kablo girişlerini hemen yapıyoruz. Örneğin, havlupan bunu yerine getirmekle güzel sonuçlar çıkartmaktadır. Tortu, korozyon, kireç gibi maddelerin toz kıvamına gelmesi için çözücü kimyasallar orada bir temizleme girişiminde bulunur. Suyun içinde bile rahatlıkla salınabilecek bir kıvamdan bahsediyoruz ve basınçlı su ile bunu tahliye etmekteyiz.

Zekeriyaköy petek temizliği kombi ile ısıtılan peteklerin ısınmama sorunu için kırmadan bakım çalışmaları da yapmaktadır. Özellikle kombi parçalarına zarar vermeden petek bakımı için tüm ekiplerimiz bu türde atılacak adımları bilmekte olup, çalışmanın akabinde garanti sürelerinin de sizlere verildiğini unutmayınız.

Bilgi için TIKLA ARA Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55