Baymak kombi petek temizliği

Baymak kombi petek temizliği işlemleri alanında uzman ekibimiz ile yapılmaktadır. Tüm kombi markalarında temizlik, petek bakımı, ısıtma problemlerinin giderilmesi çalışmaları her zaman sizlere sunulmaktadır.

Baymak petek temizliği servisi telefon iletişim bilgileri İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakasında şubelerimizi arayabilirsiniz. Baymak kombinin peteklerini temizleyen firma olarak tüm İstanbula servis veriyoruz.

Baymak Kombi Petek Bakım

Baymak kombim petekleri ısıtmıyor, ne yapmam gerekir? Her sene olmasa da iki, üç sene ve devamında kombinin filtresi, peteklerin içleri çamur, tortu iyice dolmaya başlar. Öyle ki petekten ve kombi tahliye giderinden çamur, tortu cihazın filtresine kadar gelir ve cihazın iç ünitelerine kadar bozulmalara veya soğumalara neden olabilir. Kesin çözüm nedir? Kombinin filtresinin kontrol edilmesi, temizlenmesi işlemi tek başına yeterli değildir. Kombiye ait gider hattı vardır ve bazı evlerde banyo vanası olarak, bazılarında ise daha farklıdır. Buradaki birikintileri cihaz ayarları ile tesisattan uzaklaşmasını sağlayabiliriz. Baymak kombiye zarar vermeden petek temizleme işlemi ise getirilecek cihazla yapılmaktadır. Peteğin içindeki kir öbeklerinin, kanal içini tıkayan nesnelerin özel bir çözücü ile tamamen uzaklaşması ve yerinden hareket etmesi için basınçlı su formatında çalıştırmaktayız. Suyun hızlı hareketi ile kir maddeleri de bu yolu takip ederek örneğin, peteğin alt kenarındaki vanadan tahliye hortumu çıkartarak veya havlupan, kombi bağlantısı ile hepsinin alınmasını ve tesisatın tamamen temiz aşamaya gelmesini itinalı olarak yapabiliriz.

Baymak kombi temizliği nasıl yapılır ? Kombi iç parçalarının kontrolü şeklinde ilerleme sağlarız. Örneğin kombi yanma odası kirli ise temizleriz. Kombi genleşme tankındaki basıncı kontrol eder, gerekli ise genleşme tankı dolumu yaparız. Baymak kombi fan, duman odası temizliği, gaz ayarının yapılması, filtre bakımı gibi sayısız işlemlerimiz vardır

Bilgi için TIKLA ARA Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55