Davutpaşa Petek Temizliği

Davutpaşa petek temizliği firması olarak peteğinizi yerinden sökmeden ilaçla petek temizleme servisimiz mevcuttur. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Esenler semtine hizmet vermekteyiz.

Davutpaşa Kombi Petek Bakımı

Davutpaşa petek temizliği kombinin peteği ısıtmaması problemi için dereceleri yükseltmenize gerek olmadığını bilmenizi istemektedir. Zaten belli dereceye ulaşmış sıcak su sıradaki peteklere geçmiyorsa oradaki sorun kombiden daha ziyade su geçişi sürecinin tıkanmasından oluşmaktadır. Davutpaşa petek temizliği tıkanan petek borularındaki pislikleri kırmadan petek temizleme tekniklerini kullanmaktadır. Metal bir sistemden bahsediyoruz. İçinin tamamen kireç, tortu ile dolup taştığı gibi bir anlam çıkartmayalım. Çok aşırı seneler en ufak bakımı yaptırılmayan sistemlerde nadiren görülebilir. Yalnız ekseri sorun peteklerin belli yerlerindeki tıkanmalardır. Zaten oradaki soğumalar, sıradakilerini etkiler. Biz bunları gerekirse bazı termal cihaz ile sıcaklık açısından incelemelerini yapıyoruz. Sıcak su peteklerde üstten mi, alttan mı giriş yapıyor? Petek reglaj ayarlarının yapılması doğru mu? Bunlara tek tek bakabiliriz. Tüm bunların sonucunda az sayıda petekte sorun varsa cihazı direkt oraya bağlayabiliriz. İstersek ise tüm kalorifer tesisatına havlupan bağlantısı yaparak sıvı solüsyon aktarımı ile içteki maddelerin suda salınmaya başlamasını uygularız. Dakikada 100 litre gibi devasa su aktarım hızına erişebilecek olan cihazımızda bu maddeleri hızlıca tahliye ediyoruz.

Davutpaşa petek temizliği kalorifer sistemlerini koruyarak bakımını yapmaktadır. Petek içindeki suyun rengi siyah veya bu tona yakın ise zaten ona yönelik bakımın da zamanı gelmiş demektir. Petek havasını alırken bunu sizde görebilirsiniz. Peteklerdeki suyun daha kısa sürede ve daha az yakıt ile ısınmasının önünü açabilecek bir çalışma sunduğumuz gibi %40 gibi az doğal gaz harcamasını bile elde etmenizi teşvik etmektedir.

Bilgi için TIKLA ARA Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55