Esenler Oruç Reis Petek Temizliği

Esenler Oruç Reis petek temizliği firması olarak peteğinizi yerinden sökmeden kimyasal ilaçla petek temizliği servisi vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Çözüm Tesisat olarak Esenler semtine hizmetimiz bulunmaktadır.

Oruç Reis Kombi Petek Bakımı

Esenler Oruç Reis petek temizliği sıcak soğuk su değişimleri sırasında ve farklı nedenlerle oluşan kireç, balçık, tortu, çamur maddelerini peteklerden temizlemektedir. Kullanılan özel cihazlarımız ile iki sene zaman aralığı ile yapılabilecek olan bu işlemler ile pek çok petek türüne uyumluluk sağlamakla birlikte kirlenmelerin ortadan kaldırılması ile ısınmakta zorlanmayan peteklerin, radyatörlerin elde edilmesi kolay olacaktır. Esenler Oruç Reis petek temizliği petekteki suyu arıtabilecek, temizleyebilecek cihazlar ile müdahale etmektedir. Suyun yapısı, berraklığı ne kadar iyi derecede ve kirlenme belirtisi ne kadar az ise sıcak suyun uzaktaki peteğe bile rahatlıkla geçmesi söz konusu olacaktır. Kaloriferin yan kenarı, havlupan girişleri veya villadaki zeminden ısıtmalı petekleri temizleyebilecek kolektör bağlantısı ile ilk başta ön yıkama yapar su aktarımı yapılarak oradaki kirlerin alınması sağlanır. Bu salınan ve kolay alınacak petek kirleri içindir. Asıl önemli olan solüsyon eklemesi yaparak basınçlı su ile çıkartılamayan nesnelerin yumuşatılmasına yöneliktir. Hemen yarım saat içinde de oradaki petek soğuma nedenlerini cihaza toplanmasını sağlar ve durulama sürecine geçeriz, kombi varsa çalıştırılır veya sisteme sıcak su akışı için vanalar açılır.

Esenler Oruç Reis petek temizliği odanın ısınma verimliliğinin artırılmasını sağlamanın yanı sıra gaz tüketim ödemesini azaltacak tedbirlerin de bu işlemlerin akabinde görülebileceğini söylemektedir. Öyle ki en azından %20 gibi tasarruflar giderler bakımından önünüze çıkabilir. Kombi çalıştırılırken artık yüksek dereceler ile fazla tüketilen doğal gaz harcamalarını durdurmak, bitirmek gibi adımları da uygulayabilirsiniz.

Bilgi için TIKLA ARA Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55