Ortaköy Petek Temizliği

Ortaköy petek temizliği yapan tesisatçı firmamız peteğinizi yerinden sökmeden kombi petek temizliği işlemlerini yapmaktayız. Çözüm Merkezi olarak aynı gün içerisinde Beşiktaş semtine servisimiz mevcuttur.

Ortaköy Kombi Petek Servisi

Ortaköy petek temizliği kaloriferlerin kullanım senelerine göre soğumaların normal olduğunu bilmektedir. Sizden önce hiçbir şekilde peteklerin kullanılmadığı bir bina düşünün. Yani ilk kullanıcılar sizsiniz. İlk sene randımanlı geçer. İkinci sene biraz ısılarda düşüş olsa da kirlenmelerin etkileri yavaş yavaş ortaya çıkacaktır. Yalnız bu peteklerin buz gibi olması sorununu çözmek zor değildir. Ortaköy petek temizliği tüm ısıtma kalorifer tesisatlarında aynı dereceleri almanıza yardımcı olmaktadır. Mutfak 30 derece iken salon neden 20-25 derece arasına düşer? Mutfakta ısınan suların, aynı sıcaklıkta salona geçmemesinden olmaktadır. Bunlara da neden olan tortu, balçık gibi kaloriferlerin içinde biriken nesnelerdir. Kimyasal solüsyonalar ile bütün halde duran bu nesnelerin çözünmesini sağlıyoruz. İstersek tüm peteklerde tek elden, istersek bir veya iki tur halinde veyahut tek tek yalnızca sorunlu kısımlar için cihazı bağlayabiliriz. İçerisi simsiyah su içinde duran kireçlerin petekleri soğuttuğu vakalarda kesinlikle bu çözücüler un, kum gibi küçücük formlara dönüşmelerini sağlar. Bir sirkülasyon başlatırız. Cihaz ile petekteki suyun devir daim içinde girip çıkmasını sağlarız. Cihazımızda tüm kirlilik birikir ve tamamen iç katmanların pürüzsüz, sorunsuz olmasını sağlarız.

Ortaköy petek temizliği anında petek problemlerinden kurtulmak için çözüm yolları sunmaktadır. Kombi filtre kirlenmesi sorunundan kurtulmak için de bu işlem önemlidir. Doğal gaz veya merkezi ısıtmalı olan binalarda doğal gaz masrafını azaltıcı tedbirler, önlemler arıyorsanız kesinlikle çok işinize yarayacaktır. %40 gibi devasa tasarrufları elde eden müşterilerimiz mevcuttur.

Bilgi için TIKLA ARA Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55