Terazidere Petek Temizliği

Terazidere petek temizliği özel makine ve kimyasallar kullanılarak yapılmaktadır. Kombi max nano clean alman malı temizleme kimyasalı ile tesisatta kirden eser kalmayacak kombi petekleri ilk günkü gibi ısınacaktır. PEtek başı 20 TL ye temizlik işlemlerini yapmaktayız.

Petek Temizleme Firmaları

Terazidere petek temizleme şimdi seçin ve her sene mutlaka temizlenmesi gereken ve bunun yapılmadığı taktirde ısınmayan peteklerdeki tüm sorunları ve atıkları oradan çıkartalım. Üstelik evinizi kirletmeden ve eşyalarınıza zarar vermeden cihazlar ile kontrolleri şekilde bunu sağlayalım. Terazidere tesisatçı petek temizliği rutin şekilde yaptırmamışsanız ve kombi kullanıyorsanız, peteklerdeki atık, kireç, tortu yada çamurlu tabaka zamanla kombinin filtre kademesine doğru gelerek burada tıkanıklık oluşturabilir. Kombiniz işitsel ve LED ekranındaki göstergeler ile sizlere bazı uyarı kodları yazacaktır ve kullanım kılavuzuna baktığınızda sorunu sizde anlayacaksınız. Ekstra kombi masrafı yada kombi parça değişimi ile masraflara gerek olmadığını sizde düşünüyorsanız ve evinizde daha yüksek sıcaklıklar olması gerektiğini düşünüyorsanız, şimdi bizleri arayın.

Terazidere petek temizliği tesisatçı firması olarak kırmadan kimyasal ilaçlarla kombi petek temizliği işlemi yapmaktayız. Aynı gün içerisinde Çözüm Tesisat olarak Bayrampaşa ilçesine hizmeti vermekteyiz. Uzman tesisatçı ekibimiz soğu kış günlerinde ısınmayan peteğinizi onarmak için 7/24 iş başındadır. 0551 231 83 55 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Terazidere petek temizliği çalışanlarımız yerden ısıtmalı ve duvara monte edilmiş olan radyatörlerinize dair ısınmama sıkıntısı için temizlik faaliyetleri içerisinde olup, atıklar yoğun değilse cihazımız 1 saat içinde işlemleri tamamlar ve en yoğun atıklarda ise bu süreç maksimum 2-4 saat gibi zaman alabilir. Terazidere petek temizliği yetkilileri şimdi arayın ve bizleri çağırın tesisatlarınızın daha uzun ve sıcak kullanılması için atıkları oradan çıkartalım. Ön temizlik ve atıkların içerde çözünmesi, sonraki aşama ise kirli suların tamamının ihraç edilmesi ve peteklerdeki sıcaklığın stabil düzeylere çekilmesi şeklinde bir çalışma başlatabiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Bilgi için TIKLA ARACall Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55