Şirinevler Petek Temizliği

Şirinevler petek temizliği ve kombi bakımı için firmamızla iletişime geçmeniz yeterlidir. Petek temizliği fiyatlarımız adet başı 20 TL olarak belirlenmiştir. Temizlik işlemi tuvalettte bulunan havlupan petek sökülerek başlar makine havlupan peteğe bağlanır tesisata temizleme kimyasalları dökülür.

Şirinevler petek temizliği çalışanlarımıza gelen ilginç sorulardan bir tanesini paylaşalım. “Peteklerin üst kısımlarındaki bölgeleri silmekle acaba ısı derecesi düzelmez mi?” Kapalı devre sistemlerden bahsediyorsak ve sıcak su petek metalini olduğu gibi ısıtmıyorsa tozunu almak kesinlikle çözüm değildir.

Petek temizliği Fiyatları

Şirinevler petek temizliği yapılmazsa kirlilik derecesi yükselecek ve iç hazneler olduğu gibi atık ile dolacaktır. Fakat günümüzde güçlü kimyasallar ile peteğin içini göremesek bile atık maddelerin dışarı çıkması sağlanabilir ve ilk çıkan maddeler neredeyse simsiyah bir haldedir ve evinizi batırmadan banyodan, klozete hızlıca gönderebiliriz. Zaman ilerledikçe su rengi açılır ve bu aşamada tekrar kimyasal takviyesi yaparak değişim gözlenir. Bizim için müşteri memnuniyeti esastır ve emin olduğumuz cihazı kapatıyoruz. Şirinevler petek temizleme ile termometrelerin göstergesi 26 ise bunu 28-30 derece gibi aralıklara çıkartmak için firmamızdan alacağınız destek yeterli olacaktır. Kombiye yüklenilen baskının da azaltılması, ısının artık evin en uzak köşesinde bile eşit derecelere gelmesi sizler için önemliyse hemen bizleri arayın.

Şirinevler petek temizliği tesisatçı firması olarak kimyasal ilaçlar ve özel makine bağlayarak petek temizleme işlemi yapmaktayız. Çözüm Tesisat olarak aynı gün içerisinde Bahçelievler ilçesine hizmet vermekteyiz. Fazla ısınan peteğinizi ya da ısınmayan peteğinizin onarımı için bizlere 0551 231 83 55 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Uzman tesisatçı kadromuz her zaman hizmetinizde.

Şirinevler petek temizliğinde biz en üstün şekilde destek olacağız fakat apartmandaki petek su basma tankındaki temiz suyun da kaliteli olmasına dikkat etmelisiniz. Özellikle Sonbahar ayına doğru içi temizlenmeyen, kir, kireç, çamur olabilen bu tanklardaki su apartman tesisatlarında gönderilmesi ile maalesef istenmeyen durumlar ortaya çıkabiliyor.

Be the first to comment

Leave a comment

Bilgi için TIKLA ARACall Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55