Çatalca Petek Temizliği

Çatalca petek temizliği yapan tesisatçı servisi petek başı sadece 20 TL ye hizmet veriyoruz. Makine ve özel kimyasallar kullanarak peteklerinizi ilk günkü gibi temizliyoruz sizde ısınmanın keyfini sürüyorsunuz böylelikle doğalgaz faturanız da az geliyor.

Çatalca petek temizliği hemen arayın ve her 2 senede mutlaka hızlı ve emin şekilde yapılması gereken bu işlemleri biz üstlenelim ve daha temiz şekilde sizlere tekrar teslim edelim.

Petek Temizliği

Çatalca petek temizleme işlemleri yapılmazsa eğer içyapıları giderek çürüme boyutuna gidebilir. Aslında tam olarak ısınamayan peteklerdeki kalite farklılığı da etkilidir. Oldukça sert ve kalın metallerden üretilmiş eski tip demir dökümlerin ısınması alüminyum olanlara göre daha zor olacaktır. Ayrıca petek markası ve modeli de önemli bir etkendir. Petekleriniz yeterince ısınmıyorsa alt ve süt bölgesindeki sıcaklık farkları iyice kendini belli etmeye başlamışsa bakım saati de gelmiş demektir. Genelde Sonbahar girmeden önce yapılmasını öneriyoruz. Çatalca petek temizliği gibi işlemleri apartmanın bodrum katında yer alan kazan dairesindeki petek su deposunun yapmasını bekleyemezsiniz. Çünkü sadece su basmak, su çekmek için kullanılan bir ünite olup, temizlik amacı yoktur. Ayrıca tüm apartmanın tesisatını temizlemekten bahsediyorsak bunu da gelişmiş cihazlar ile yapmalıyız. Biz iş yerleri, müstakil yada apartman daireleri, kamu ve özel binalar, toplu yaşam alanları ve farklı yapılardaki ısıtma sistemlerindeki bakımsızlıktan kaynaklı atıkların toplanması, uzaklaştırılması işlemlerini üstlenmek istiyoruz.

Çatalca petek temizliği firması olarak ısınmayan peteklere makine bağlanarak ya da özel kimyasal ilaçla petek temizleme hizmeti vermekteyiz. Çözüm Merkezi olarak aynı gün içerisinde Çatalca ilçesine servisimiz bulunmaktadır. Isınmaya yüz tutmuş peteğinizi uzman tesisatçı kadromuz sayesinde eski performansına kavuşturmaktayız. 0551 231 83 55 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Çatalca petek temizliği firması olarak gelişmiş donanım ve ekipmanlarımızı kullanıyoruz ve bu konuda ciddi yatırımlar yaptık. Her temizlik cihazı aynı değildir ve bazı firmalar sadece bidon ve ucuz temizleyiciler ile de bu işi yapabilmektedir. Bazıları ise peteğin içine çözücü hap attıktan sonra biraz sirkülasyon yapar ve gider. Atıkları çıkartmadan asla verim alamazsınız.

Be the first to comment

Leave a comment

Bilgi için TIKLA ARACall Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55