Çağlayan Petek Temizliği

Çağlayan petek temizliği firması olarak peteğinizi yerinden sökmeden ilaçla petek temizliği hizmeti vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Kağıthane semtine servis vermekteyiz.

Çağlayan İlaçla Petek Temizleme

Çağlayan petek temizleme ile “neden petek temizleme gerekli?” sorusuna yanıt bulalım. Sıcaklık ve suyun kireç yapısı gibi kriterlere bağlı olarak hava bile almayan bu kapalı devre sistemlerinde kendiliğinden bazı nesneler türemeye başlar. Kışır, balçık, kireç gibi örnekler verilebilir. Radyatörlerin iyi ısınmaması şikayeti için kesin çözüm arayışlarına başlarsınız. Aslında çözümü son derece kolaydır. Çağlayan petek temizliği doğru ekipmanları tercih eden bir firmadır. Güçlü kimyasal ilaçlar kullanmaktayız. Herhangi bir maddi kaybın binalarda olması söz konusu değildir. Çok kısa sürede özel makineler ile peteklerin içlerine kimyasal sıvıları göndermekteyiz. Konumuzun başında yazdığımız nesnelerin daha çözünebilir hale getirilmesi için kullanıyoruz. Küçük bir taş boyutunda biriken bu nesneleri un ufak edebilecek bir formül olmasına karşın metale hiçbir zararı da yoktur. Bunu uygulayınca işlemler bitmemektedir. Çünkü asıl olan nesneleri dışarıya almaktan geçmektedir. Su içinde bile kolayca salınabilecek kıvama geldiğinde basınçlı su ile onu dışarı tahliye ederiz. Olduğu gibi petek sularını tuvalet gibi sistemlere göndermek yerine cihazımızdaki filtre kısmına takılmasını sağlıyoruz. Bir nevi suyu temizleyip, tekrar sistemlere çözücüler ile birlikte gönderiyoruz.

Çağlayan petek temizliği ile bahsettiğimiz bu işlemi yapmanızdan sonra ısı tasarrufu elde edebilirsiniz. Petek zor ısınıyor gibi sorunlardan kombi ile hızlıca ısınmasını sağlarsınız. Kombi derecelerini şu andakinden daha düşük seviyelere getirseniz de petekler istediğiniz sıcaklıkları hemen alacaktır. Veyahut merkezi ısıtma sistemi kullanıyorsanız, komple apartmanda bu tür temizlikler ısıtma giderlerinde daha az ödemeler yapılmasının önünü açarsınız.

Bilgi için TIKLA ARA Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55