küçükçekmece petek temizliği

Küçükçekmece petek temizliği yapan tesisat firmamıza 0212 417 21 87 nolu telefondan ulaşabilirsiniz. Özel temizleme kimyasalları ve makineleri ile profesyonel bir şekilde hizmet veren firmamızı günün her saati arayabilirsiniz. Küçükçekmece bölgesine hızlı ve güvenilir servis hizmeti sağlamaktayız.

Küçükçekmece petek temizliğini tercih eden müşterilerimizden önemli bir kısmı bilinçli şekilde her sene yada maksimum her 2 sene de bir kere bizleri arar ve peteklerin bakımı, tabakalar varsa temizliği için mutlaka ararlar. Karşılığını yakıt tasarrufu ve evlerdeki daha yüksek sıcaklıklar olarak geri alırlar.

Petek Temizliği

Küçükçekmece petek temizliği hizmetlerimizi mutlaka önemseyin ve kombi tek başına ısıtma sistemlerinin stabil çalışması için yeterli değildir. Evinizdeki tüm petek sistemlerini şimdi düşünün ve toplamda 300 litre su olması gerekirken bunun 250 litreye düştüğünü hayal edin. 50 litrelik petek içindeki bölgeye su yerine ya hava yada atıklar dolacaktır. Bu iki olasılıkta kombinin bu bölgeleri ısıtmaması için yeterlidir. Su ısınabilir, lakin hava yada atıklarda böyle bir olasılık yoktur. Peteklerdeki soğuma sorunu da bu yüzden çıkmaktadır. Küçükçekmece petek temizliği yaparken atıkların çıkışını rahatlıkla izleyebilirsiniz ve su berrak hale gelip, emin olduğumuz zaman temiz su sisteme gönderilir ve ısı kontrolleri tekrar yapılır. Sizden önceki kiracı döneminde ve 5-10 hatta daha uzun bir süre peteklerde hiç iç temizlik yapılmamış olabilir. Apartman içi su tesisatı pek sağlıklı olmayabilir.

Küçükçekmece petek temizliği yapan tesisatçı şimdi arayın ve peteklerin verimimi artırarak evinizin değerini koruyun. 1-3 saat gibi kısa bir çalışma temposu ile tüm kontrollerin aynı işlemi banyodaki havlupana ve atık hatlarına yapılan bağlantılar, temiz su ile kimyasalın girişi, atıkların peteklerden cihaz yardımı ile ihraç edilmesi şeklinde bir işlem yapabiliriz.

Küçükçekmece petek temizliği tesisatçı firması olarak kameralı robot cihazlarla ve özel kimyasal ilaçlarla kombi petek temizleme işlemi yapmaktayız. Aynı gün içerisinde Çözüm Tesisat olarak Küçükçekmece ilçesine hizmeti vermekteyiz. Isınmayan peteklerinizi özel cihazlar bağlayarak onarımını yapmaktayız.

Be the first to comment

Leave a comment

Bilgi için TIKLA ARACall Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55